2021.06.03 22:47

Į pasaulio čempionato pusfinalį žengė suomiai, kanadiečiams tam prireikė pratęsimo

LRT.lt2021.06.03 22:47

Latvijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionate paaiškėjo likę pusfinalių dalyviai.

Suomijos ledo ritulininkai minimaliu skirtumu 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) palaužė Čekijos rinktinę.

Vienintelį įvartį šiose rungtynėse antrojo kėlinio 13-ą minutę pelnė Jere Innala.

Tai buvo itin lygi kova ir pagal statistinę grafą – suomiai atliko 24 smūgius, o čekai – 28.

Tuo tarpu Kanados rinktinė po pratęsimo 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 1:0) palaužė Rusijos olimpinio komiteto komandą.

Pirmieji į priekį išsiveržė rusai ir tik po 5-ą trečiojo kėlinio minutę Adamo Henrique pelnyto įvarčio rezultatą išlygino kanadiečiai.

Pratęsimo metu pergalingą įvartį į rusų vartus pasiuntė Andrew Mangiapane`as ir Kanados rinktinė šventė patekimą į pusfinalį.

Priminsime, kad ketvirtadienį kiek anksčiau vietas pusfinalyje jau iškovojo Vokietijos ir JAV rinktinės.