Sportas

2016.07.12 21:28

J. Kazlauskas po rungtynių su olandais: šį kartą per daug eksperimentavome

Jonas Miklovas, basketnews.lt2016.07.12 21:28

Rungtynės su Olandija baigėsi dar vienu Lietuvos rinktinės sutriuškinimu, tačiau šį kartą tai ne itin nudžiugino vyriausiąjį trenerį Joną Kazlauską. Anot jo, ankstesnė dvikova su Venesuela buvo labiau pasisekusi.

„Kodėl šį kartą rungtynės buvo kitokios? Galbūt trūko nusiteikimo, o su tuo reikia kovoti. Antras dalykas, trenerių štabas per daug eksperimentavo ir tomis kitokiomis sudėtimis norėjome kažką pasitikrinti. Manau, kad ankstesnės rungtynės buvo labiau vykusios“, – spaudos konferencijoje po rungtynių kalbėjo J. Kazlauskas.

Treneris šį kartą išbandė anksčiau nematytus penketukus – antrąjį kėlinį pabaigė žemu penketu, kai Domantas Sabonis centravo, o Edgaras Ulanovas žaidė sunkiuoju krašto puolėju.

Antroje rungtynių dalyje vienu metu aikštėje buvo du įžaidėjai – Vaidas Kariniauskas ir Mantas Kalnietis arba V. Kariniauskas ir Mindaugas Girdžiūnas.

„Norime pabandyti Domantą ir penktu numeriu, bet negaliu pasakyti, kad jam šiandien pasisekė. Bandėme ir su dviem įžaidėjais, kad pagreitintume žaidimą, tai momentais gavosi visai neblogai. Matėme, kai M. Girdžiūnas žaidė atakuojančiu gynėju, tai buvo daug geriau nei kad įžaidėjo. Dabar tie eksperimentai patiems galvas susuko“, – sakė treneris.

Paklaustas, ar jam nekelia nerimo Artūro Milaknio sportinė forma, J. Kazlauskas atsakė teigiamai.

„Daug dalykų kelia nerimą, tarp jų ir A. Milaknio žaidimas. Jis buvo vienas iš tų, kurie turėjo nedaug žaidimo laiko naujoje komandoje ir jam trūksta ritmo“, – kalbėjo treneris.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.