2021.06.01 22:40

Pasaulio čempionatas namuose Latvijos rinktinei baigėsi grupėje

LRT.lt2021.06.01 22:40

Pasaulio ledo ritulio čempionate Rygoje paaiškėjo visos aštuonios komandos, patekusios į atkrintamąsias varžybas. Paskutinį bilietą į atkrintamąsias B grupėje pasiėmė Vokietijos ledo ritulininkai.

Lemiamoje kovoje dėl patekimo į kitą etapą ir tuo pačiu dėl trečiosios vietos grupėje Vokietijos rinktinė 2:1 įveikė šeimininkę Latviją.

Dviem pergalėmis per 3 mačus čempionatą pradėję latviai jį užbaigė keturiomis nesėkmėmis iš eilės ir su turnyru namuose atsisveikina.

Vokiečiai į priekį išsiveržė per pirmas dvi minutes rungtynių pradžioje, kai įvarčius pelnė J. Peterka (3:16 min.) ir M. Noebelsas (6:40). Vienintelį Latvijos rinktinės įvartį antrajame kėlinyje (25:55 min.) pelnė R. Abolas.

Dėl šio rezultato ypač džiaugiasi Kanados rinktinė, kuri grupėje pralaimėjo tiek latviams, tiek vokiečiams. Kandai reikėjo bet kurios komandos pergalės per pagrindinį laiką, taip ir įvyko ir kanadiečiai, kurie anksčiau antradienį 2:3 nusileido Suomijai, grupėje liko ketvirti.