Sportas

2021.06.01 08:40

Rinktinės gynėjas Girdvainis: stengsimės parodyti kuo geresnį rezultatą

LRT.lt2021.06.01 08:40

Antradienį Lietuvos vyrų futbolo rinktinė rungtynėmis namuose su Estijos vienuolike atidarys 2021-ųjų Baltijos taurės turnyrą, o aikštėje pasirodyti turėtų ir rinktinės gynėjas Edvinas Girdvainis, rašo LFF.lt.

Antradienį Lietuvos vyrų futbolo rinktinė rungtynėmis namuose su Estijos vienuolike atidarys 2021-ųjų Baltijos taurės turnyrą, o aikštėje pasirodyti turėtų ir rinktinės gynėjas Edvinas Girdvainis.

Su trečiojo Vokietijos diviziono „Uerdingen“ komanda lietuvis 20 komandų rikiuotėje užėmė 16 vietą, o tai leido išlaikyti vietą divizione ir neiškristi laipteliu žemiau.

Pats gynėjas, nors ir neišvengė traumų, bet buvo svarbus komandos žaidėjas ir per sezoną sužaidė 20 rungtynių. Visą kovo mėnesį jis negalėjo rungtyniauti dėl traumos, tačiau sezono pabaigoje buvo svarbus savo komandos žaidėjas.

„Kaip visada, nuotaikos geros, visi vieni kitų pasiilgę ir stengsimės parodyti kuo geresnį rezultatą.

Pasitikėjimo mes įgavome, subrendome kaip komanda ir norime tik laimėti“, – prieš pirmąją rinktinės treniruotę sekmadienio vakarą kalbėjo futbolininkas.

Jo teigimu, reikšmingos įtakos neturės ir tai, kad dalis futbolininkų, kurie žaidžia užsienyje, savo sezonus užbaigė anksčiau ir kurį laiką neturėjo žaidybinės praktikos.

„Kiekvienas profesionaliai į viską atsižvelgia, nors sezonas ir baigėsi prieš dvi ar tris savaites, visi palaikė savo formą ir nemanau, kad tai gali padaryti įtaką“, – mintimis dalinosi žaidėjas.

Lietuvos rinktinės tvarkaraštis:

Birželio 1 diena, 19.00 val.

Lietuva – Estija (tiesiogiai per LRT PLIUS ir LRT.lt)

Birželio 4 diena, 19.00 val.

Latvija – Lietuva (tiesiogiai per LRT PLIUS ir LRT.lt)

Birželio 8 diena, 21.45 val.

Ispanija – Lietuva (tiesiogiai per LRT PLIUS ir LRT.lt)

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.