2021.05.31 22:31

Ispanijoje atkrintamąsias dramatišku pralaimėjimu pradėjo Vitorijos „Baskonia“

LRT.lt2021.05.31 22:31

Vitorijos „Baskonia“ neatsilaikė pirmajame Ispanijos krepšinio lygos ketvirtfinalio mūšyje ir serijoje iki dviejų pergalių atsilieka 0:1.

Vitorijos ekipa 86:87 (18:22, 26:13, 19:25, 23:27) po dramatiškos kovos neusileido „Valencia“ ekipai.

Rokas Giedraitis per 33 minutes pelnė 9 (3/6 dvit., 1/5 trit.) taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 10 naudingumo balų.

Tadas Sedekerskis Vitorijos ekipai pridėjo tik 2 (0/1 trit., 2/2 baud. met.) taškus, atkovojo 5 kamuolius ir surinko 9 naudingumo balus.

Sėkmingai rungtynes pradėjo Valensijos ekipa, kuri nors ir neženkliai, bet išsiveržė į priekį rungtynių pradžioje.

Tačiau tuomet iniciatyvą perėmė Vitorijos krepšininkai ir prieš ilgąją pertrauką jau turėjo 9 taškų pranašumą savo rankose.

Trečiame kėlinyje atkuto ir Valensijos krepšininkai ir kova užvirė dėl kiekvieno taško, tačiau „Baskonia“ sugebėjo atsikovoti pranašumą ir liko priekyje trimis taškais.

Įnirtinga kova virė ir paskutiniajame ketvirtyje ir likus pusantros minutės iki rungtynių pabaigos po taiklaus Bojano Dubljevičiaus dvitaškio rezultatas tapo lygus – 82:82.

Tačiau tuomet dvitaškį smeigė R. Giedraitis, „Valencia“ atsakė tritaškiu, bet „Baskonia“ vėl į priekį išvedė Pierria Henry dvitaškis. Prasižengus „Baskonia“ du baudos metimus realizavo B. Dubljevičius ir likus 5 sekundėms vėl išvedė „Valencia“ į priekį. Vitorijos ekipa nieko sukurti nebesugebėjo ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė B. Dublijevičius, kuris pelnė 20 taškų, atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Vitorijos ekipoje išsiskyrė 16 taškų pelnęs Alecas Petersas.