Naujienų srautas

Sportas2016.07.10 10:42

Lietuvos krepšinio rinktinė žaidimą tobulins dvikovoje su Venesuela

LRT.lt 2016.07.10 10:42

Sekmadienį Vilniaus „Siemens“ arena po ilgos pertraukos vėl sutiks Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę, kuri tęsia pasiruošimą olimpiadai ir šįkart žais su Venesuelos krepšininkais. Galima numanyti, kad laukia nelengvos rungtynės, mat venesueliečiai ne tik rungtyniaus jau rugpjūčio 5 dieną prasidedančiose Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse, bet ir antrą kartą iš eilės tapo Pietų Amerikos čempionais. 

Šiomis rungtynėmis prasidės tarptautinis krepšinio turnyras, kuriame taip pat dalyvauja ir Baltarusijos bei Nyderlandų reprezentacinės krepšinio komandos, o tokio tipo turnyrą Lietuvos krepšinio aistruoliai turės galimybę stebėti jau ketvirtą vasarą iš eilės.

Tiesa, šiemet nacionalinės rinktinės rungtynes galės pamatyti daugiau Lietuvos žmonių, nes Lietuvos rinktinės rungtynės bus surengtos trijuose skirtinguose šalies miestuose – Vilniuje, Alytuje ir Kėdainiuose.

2014 metais Venesuelos rinktinė tapo Pietų Amerikos čempione po 23 metų pertraukos, finale 74:65 įveikusi Argentinos komandą. Šią ekipą jie nubaudė ir 2015 metų Amerikos čempionato finale – 76:71. Ši pergalė lėmė ir tiesioginį kelialapį į olimpines žaidynes.

Šią vasarą venesueliečiai pakartojo 2014 metų triumfą, tačiau šįkart priešnuodžių jiems nerado Brazilijos krepšininkai – 64:58.

Rungtynes tarp Lietuvos ir Venesuelos nuo 18.20 val. stebėkite per LRT TELEVIZIJĄ ir LRT.lt.

Tarptautinis vyrų krepšinio turnyras:

Lietuva – Venesuela, liepos 10 d. 18.15 val. Vilniuje, „Siemens“ arenoje;

Venesuela – Baltarusija, liepos 12 d. 15.55 val., Alytaus sporto ir rekreacijos centras;

Lietuva – Nyderlandai, liepos 12 d. 18.15 val., Alytaus sporto ir rekreacijos centras;

Nyderlandai – Baltarusija, liepos 13 d. 18.30 val., Kėdainių arena;

Nyderlandai – Venesuela, liepos 14 d. 15.45 val., Kėdainių arena;

Lietuva – Baltarusija, liepos 14 d. 18.15 val., Kėdainių arena.

Turint bilietus į tos dienos Lietuvos rinktinės rungtynes, bus galima stebėti ir kitų komandų kovas liepos 12-ąją ir 14-ąją. Liepos 13 dienos rungtynės Kėdainiuose yra nemokamos.

Paskutines draugiškas rungtynes Lietuvoje prieš olimpines žaidynes šalies rinktinė žais liepos 18 dieną Kaune su Ispanijos komanda. Vėliau lietuviai pasirengimą pratęs užsienyje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi