2021.05.29 20:21

Skambi pergalė: „Brentford“ ekipa kitame sezone žais „Premier“ lygoje

LRT.lt2021.05.29 20:21

„Championship“ lygos „Play–off“ finale triumfavusi „Brentford“ ekipa iškovojo teisę kitame sezone grumtis aukščiausioje Anglijos „Premier“ futbolo lygoje.

„Play–off“ finalo etape „Brentford“ ekipa 2:0 įveikė „Swansea City“ futbolininkus.

BBC teigimu, ši pergalė ir patekimas į „Premier“ lygą „Brentford“ klubui gali atnešti net 178 mln. svarų sterlingų. „Brentford“ klubas aukščiausioje Anglijos futbolo lygoje žais pirmą kartą nuo 1946–1947 m. sezono. „Premier“ lygoje šis klubas žais pirmą kartą istorijoje.

Pirmasis įvartis šiose rungtynėse krito dar 10-ą minutę – „Brentford“ į priekį išvedė 11 metrų baudinį realizavęs Ivanas Toney.

Po dešimties minučių pranašumą pavyko padvigubinti – 20-ą minutę pranašumą padvigubino Emiliano Marcondesas.

Į „Premier“ lygą „Brentford“ klubui pavyko patekti tik po 10-ies bandymų ir 5-ių pasirodymų „Play–off“ finale.