Sportas

2021.05.28 14:14

Į žiūrovus po rungtynių spjovęs Kerla sulaukė sankcijų ir baudos

LRT.lt2021.05.28 14:14

Lietuvos futbolo federacijos Drausmės komitetas (LFF DK) išnagrinėjo bylą dėl nesportiško Marijampolės „Sūduvos“ žaidėjo Semiro Kerlos elgesio A lygos rungtynėse Telšių „Džiugas“ – FK „Sūduva“, kurios įvyko 2021 m. gegužės 27 d. Telšiuose, rašo LFF.lt.

Nuotoliniu būdu posėdžiavęs LFF Drausmės komitetas nusprendė: Pagal LFF Drausmės kodekso 36 str. 6 dalį, už nesportišką elgesį – demonstratyvų spjūvį į žiūrovus stadione – skirti FK „Sūduvos“ žaidėjui Semirui Kerlai 2 (dviejų) A lygos rungtynių praleidimo sankciją kartu su draudimu patekti į persirengimo kambarį ir techninę zoną bei 500 Eur baudą.

„Futbole nėra vietos tokiam nepagarbiam elgesiui nei varžovų, nei sirgalių atžvilgiu. Labai gerai, kad tokie epizodai yra viešinami, nes jie padeda LFF drausmės komitetui priimti greitus sprendimus ir gali būti pamoka ir kitiems žaidėjams,“ – kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Šis LFF DK sprendimas ne vėliau kaip per 7 (septynias) dienas nuo jo įteikimo dienos gali būti skundžiamas LFF Apeliaciniam komitetui, pateikiant apeliacinį skundą, atitinkantį Kodekse nustatytus reikalavimus.

Apie šį žaidėjo poelgį LRT.lt rašė šioje publikacijoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt