Naujienų srautas

Sportas2016.07.07 12:48

K. Duranto sprendimas neišgąsdino D. Sabonio

Tikra beprotystė dar nė nedebiutavus NBA. Vos tik pašauktas NBA naujokų biržoje 11-asis, Domantas Sabonis iškart buvo iškeistas „Oklahoma City Thunder“ komandai. Trynęs rankomis, kad galės žaisti su elitiniu NBA žaidėju Kevinu Durantu, prabėgus pusantros savaitės lietuvis sužinojo, kad „Thunder“ lyderis išvyksta į Ouklandą. Dabar Domantas ruošiasi debiutui olimpinėse žaidynėse.

„Labai džiaugiuosi, kad esu čia, rinktinėje, ir patekau į Oklahomos komandą“, – sakė D.Sabonis.

Prieš prisijungdamas prie rinktinės, Oklahomoje 20-metis praleido keletą dienų. „Žiauriai patiko“, – neslėpė Domantas.

Tiesa, jis su „Thunder“ vadovais dar nekalbėjo apie savo vaidmenį 2016–2017 metų klubo sudėtyje.

„Kol kas dar nieko nekalbėjau. Kalbėjome tik dėl treniruočių“, – teigė D.Sabonis.

D.Sabonio vaidmuo neturėtų keistis po grandiozinių permainų Oklahomoje. „Thunder“ paliko ir sutartį su „Golden State Warriors“ pasirašė Kevinas Durantas. Su juo ir be jo „Thunder“ – visai kita komanda.

„Truputį nusivyliau, – šyptelėjo D.Sabonis. – Juk tai buvo didžiulė žvaigždė. Bet „Thunder“ vis tiek išliko gera komanda. Dar liko ilga vasara“.

Kol būrys kitų NBA naujokų prakaituoja Vasaros lygoje, 20-mečio D.Sabonio pratybos – gerokai atsakingesnės. Pernai debiutavęs Lietuvos rinktinėje, šią vasarą jis ruošiasi pirmosioms olimpinėms žaidynėms.

Čia durys turėtų atsidaryti automatiškai. Donatas Motiejūnas greičiausiai nevyks į Rio, todėl Domantas užpildys atsivėrusią Pauliaus Jankūno dublerio spragą po krepšiu.​

D.Sabonis nebesileis į kelionę su nacionaline komanda tik kaip turistas. Pernai Europos čempionate jis sužaidė vos 29 minutes, pasirodydamas aikštėje tik 4 mačuose iš 9. Per metus „Gonzaga Bulldogs“ gretose D.Sabonis subrendo iki NBA. Galbūt subrendo ir rimtesniam indėliui nuo suolo.

„Tikiuosi. Bandau dirbti kuo geriau“, – teigė Domantas.

Beje, Jonas Kazlauskas pastebėjo, kad Domantas Sabonis sugrįžo priaugęs raumenų, bet nuo to galėjo nukentėti tokie jo įgūdžiai kaip vikrumas ar manevringumas.

Domantas ketina atsižvelgti į stratego pastabas.

D.Sabonis nėra iškalbingiausias krepšininkas. Bet už jį geriausiai kalba darbai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi