Sportas

2016.07.07 12:29

B. Schweinsteigeris dalyvavo vokiečių treniruotėje, S. Khedira tikrai nežais

15min.lt2016.07.07 12:29

Vokietijos futbolo rinktinės bėdos Euro 2016 pusfinalyje neišsisprendė. Patvirtinta, kad rungtyniauti negalės atraminis saugas Sami Khedira. Vienintelė gera žinia – Bastianas Schweinsteigeris treniruojasi su komanda.

Ketvirtfinalio rungtynių su Italija 15-ąją minutę traumą patyręs S. Khedira iškrito iš rikiuotės ir greičiausiai nežais net ir tuo atveju, jei vokiečiai pasieks finalą.

Tose pačiose rungtynėse susižaidusio Mario Gomezo trauma irgi užbaigė puolėjo pasirodymą EEURO 2016. Tiesa, ši žinia jau buvo oficialiai patvirtinta kitą dieną po susitikimo su Italija. Vokiečiai turi ir gerą žinią – su komanda treniruojasi saugas Bastianas Schweinsteigeris, užėmęs S. Khediros vietą aikštėje ne tik mače su italais, bet ir dar kelios ankstesnėse čempionato rungtynėse.

Vis dėlto Basti greičiausiai negalės žaisti starto sudėtyje – jis nėra pasirengęs rungtyniauti visas 90 minučių. Labiausiai patyręs vokiečių žaidėjas greičiausiai sėdės ant suolo, o mačą starte pradės „Liverpool“ žaidžiantis Emre Canas.

Primenama, kad dėl dviejų geltonų kortelę vokiečiai pusfinalyje versis ir be vidurio gynėjo Matso Hummelso.