2021.05.27 21:30

Žibėnas po triuškinančios pergalės turėjo pastabų savo auklėtiniams: tai nedovanotina tokiame etape

LRT.lt2021.05.27 21:30

Dar kartą Panevėžio „Lietkabelio“ ekipą sutriuškinusi Vilniaus „Ryto“ komanda priartėjo prie LKL finalo. Vilniečiai šventė antrą pergalę paeiliui ir serijoje iki trijų laimėjimų įgijo persvarą 2-0.

Po dviejų kėlinių komandas skyrė 7 taškai, tačiau „Rytas“ spurtavo iškart po pertraukos ir įgijo triuškinančią persvarą, kuri leido ramiai užbaigti rungtynes – 94:74.

Po rungtynių vilniečių vedlys Giedrius Žibėnas turėjo pastabų savo auklėtiniams.

„Karštos rungtynės, mes tokių tikėjomės“, – po pergalės sakė G. Žibėnas. – Žinojome, kad „Lietkabelis“ šiandien norės ant mūsų užgriūti. Galiu pasakyti, kad pirmoje rungtynių pusėje jie tą ir padarė – gyveno iš mūsų klaidų. Mums dėl to labai skaudėjo ir rezultato, ir pasitikėjimo prasme.

Iš 39 taškų „Lietkabelis“ 16 sumetė po mūsų klaidų, kas yra nedovanotina tokiame etape. Mes turime pasimokyti iš tų klaidų, ką parodė mūsų reakcija po didžiosios pertraukos. Truputį geriau saugojome kamuolį, šiek tiek nubėgome, o tai leido tvirčiau jaustis ir kontroliuoti rungtynes.“

Nusivylimo neslėpė „Lietkabelio“ treneris Nenadas Čanakas.

„Nieko protingo nepasakysiu – vėl tos pačios rungtynės, kaip prieš dvi dienas. Nesuprantu, kaip galima žaisti pusfinalyje ir nedaryti pražangų. „Rytas“ nusipelnė šios pergalės, mes net nebuvome arti jų. Sekmadienį pabandysime atiduoti viską, ką turime“, – spaudos konferencijoje teigė N. Čanakas.