Sportas

2016.07.07 07:57

NBA sukrėsta: D. Wade`as pereina į „Bulls“

15min.lt 2016.07.07 07:57

Po 13 metų ir trijų NBA čempionų žiedų Dwyane`as Wade`as palieka „Miami Heat“.

Krepšininkas šokiravo NBA pranešdamas apie sutartį su „Chicago Bulls“ ekipa.

Triskart NBA čempionas su Čikagos klubu pasirašė dvejų metų sutartį. Per dvejus metus krepšininkas turėtų uždirbti 47,5 mln. JAV dolerių.

Kad atlaisvintų algų kepurę, „Bulls“ išsiųs Mike`ą Dunleavy į „Cavaliers“ ir Jose Calderoną į „Lakers“.

D. Wade`as vedė derybas ir su „Cleveland Cavaliers“ komanda, bet dėl mažo atlyginimo nenorėjo prisijungti prie LeBrono Jameso kompanijos.

Daugiausiai – 52 milijonus dolerių per dvejus metus, galėjo pasiūlyti „Denver Nuggets“. Bet vis dėlto D.Wade`as pasirinko „Bulls“.

„Tai nebuvo lengvas sprendimas, bet jaučiuosi padaręs teisingą žingsnį“, – sakė D. Wade`as.

„Jis namie“, – sakė D.Wade`ui artimas šaltinis. Krepšininkas yra gimęs Čikagoje.

Su „Heat“ jis atsisveikino parašydamas laišką.

„Man tai buvo labai jautrus sprendimas. Bet po 13 metų Majamyje nusprendžiau pradėti naują kelionę Čikagoje. Tai nebuvo lengvas sprendimas, bet tikiu, kad jis teisingas.

Pradėjau savo karjerą NBA 2003-aisiais. Man buvo garbė čia iškovoti tris čempionų žiedus. Į tuos visus metus žiūriu su didžiule pagarba. Dėkoju visai „Heat“ organizacijai.

Iš visos širdies dėkoju Majamio bendruomenei. Už visą jūsų meilę ir palaikymą. Žinau, kad palaikysite mano sprendimą. Kartu išgyvenome labai geras akimirkas. Tai amžiams liks mano širdyje.

Augdamas Čikagoje niekada net nesvajojau, kad būtų įmanoma žaisti gimtajame mieste NBA. Augant „Bulls“ rungtynės įkvėpė mane tapti krepšininku. Niekada nepamiršau savo šaknų. Ir esu dėkingas už galimybę žaisti komandoje, kuri įplieskė meilę krepšiniui.

Daug mano šeimos narių vis dar gyvena Čikagoje ir labai džiaugiuosi grįždamas namo.

Su meile ir pagarba“, – laiške rašė D.Wade`as.