Sportas

2021.05.25 19:03

Profesionalaus futbolininko gyvenimo atsikandęs ir nuo spaudimo pavargęs Garethas Bale`as svarsto baigti karjerą

LRT.lt2021.05.25 19:03

Ispanijos naujienų portalas ABC.com praneša, kad vienas brangiausių pasaulio futbolininkų Garethas Bale`as svarsto apie karjeros pabaigą jau po šią vasarą vyksiančio Europos futbolo čempionato. Profesionalo futbolininko gyvenimo nemėgstantis velsietis galvoje koncentruotis į golfą, net bandyti jį žaisti profesionaliai ir ieško būdu nutraukti su Madrido „Real“ dar metus galiojantį kontraktą.

2013 metais „Real“ klubas už dabar 31-erių G. Bale`ą paklojo 100 mln. eurų „Tottenham“ komandai, kai puolėjas prieš tai buvusiame sezone „Premier“ lygoje pelnė 21 įvartį.

Madride G. Bale`as laimėjo visus įmanomus titulus, tačiau, kaip sako ABC.com, jis niekada nesusitaikė su spaudimu, kurį patiria profesionalus futbolo žaidėjas.

Ispanijos žiniasklaidai ilgai kritikavo puolėją už tai, kad jis niekaip neišmoksta ispanų kalbos, o pastaraisiais metais G. Bale`as dažnai matytas golfo aikštynuose. Atrodė, kad velsietis daugiau dėmesio skiria golfui nei treniruotėms tiesioginiame savo darbe. Nepadėjo ir nuolat kamuojamos traumos.

Anot publikacijos, G. Baleas visada liko mažas berniukas iš Kardifo, kuriam tiesiog patiko žaisti futbolą. „Real“ treneris Zinedine`as Zidane`as niekada nesuprato tokio G. Bale`o požiūrio į karjerą.

Vis dėlto, kaip pažymi ABC.com, 16 pelnytų įvarčių „Tootenham“ klube, kuriame šiemet jis žaidė pagal nuomos sutartį, parodo, kokios tai yra klasės žaidėjas. Tačiau atrodo, kad pats G. Bale`as nebeturi rimtos motyvacijos ir noro žaisti futbolą.

Pranešama, kad apie 15 mln. eurų per sezoną „Real“ uždirbantis puolėjas galvoja, kaip susitarti su „Real“ dėl sutarties nutraukimo. Žinoma, visos algos jis prarasti nenori. Jo ir Madrido ekipos sutartis galioja iki kitos vasaros.

Teigiama, kad G. Bale`as netgi svarsto po šią vasarą įvyksiančio Europos čempionato iš viso baigti karjerą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt