Sportas

2013.03.22 16:57

K. Bryantas ir P. Gasolis grįžta į „Lakers“ gretas

basketnews.lt 2013.03.22 16:57

Los Andželo „Lakers“ (36-33) ekipa artėjančios nakties rungtynėse su Vašingtono „Wizards“ klubu vos trečią kartą šį sezoną versis visais krepšininkais, kurie komandą papildė rugpjūtį.  

Los Andželo „Lakers“ (36-33) ekipa artėjančios nakties rungtynėse su Vašingtono „Wizards“ klubu vos trečią kartą šį sezoną versis visais krepšininkais, kurie komandą papildė rugpjūtį.

Pėdos traumą gydęsis Pau Gasolis ir čiurną pasisukęs Kobe Bryantas ketvirtadienį jau dalyvavo intensyvioje „Lakers“ treniruotėje. Šeštadienio naktį abu krepšininkai turėtų išbėgti į aikštę ir per rungtynes.

Tai bus vos trečias susitikimas šį sezoną, kai „Lakers“ komandos marškinėlius galės vilkėti K. Bryantas, P. Gasolis, Dwightas Howardas, Metta World Peace, Steve`as Nashas ir Steve`as Blake`as.

„Laukiu, kol jie visi kartu galės pasirodyti aikštėje. Mes dar turime mėnesį, laimėti rungtynes ir pagerinti savo pozicijas. Patys įstūmėme save į tokią padėtį ir patys turėtume iš jos išbristi“, – mačo išvakarėse tvirtino „Lakers“ strategas Mike`as D`Antoni.

Šiuo metu jo auklėtiniai Vakarų konferencijos turnyro lentelėje užima aštuntąją vietą ir nuo septintoje vietoje esančios Hjustono „Rockets“ (37-31) ekipos atsilieka viena pergale. Nuo šeštoje vietoje įsitaisiusios „Golden State Warriors“ (39-31) komandos „Lakers“ ekipą skiria du laimėjimai.

D`Antoni dar nenusprendė, ar nuo vasario 5 d. nerungtyniavęs Pau Gasolis rungtynes su „Wizards“ ekipa pradės starto penkete. Prieš susižeisdamas 32 metų 213 cm ūgio ispanas demonstravo geriausią krepšinį šį sezoną, tačiau komandos strategams nebuvo lengva surasti jam tinkamą poziciją aikštėje, rungtyniaujant kartu su Howardu.

P. Gasolis tvirtina atidžiai stebėjęs savo ekipos žaidimą ir ieškojęs būdų, kaip rungtyniauti dar geriau.

„Mes vis dar galime būti ypatinga komanda. Tai pasiekti bus sunku, tačiau turime pasitikėti savo jėgomis, žaisti agresyviai ir griežtai laikytis trenerio nurodymų, – aiškino P. Gasolis. – Kai tik įgysiu geresnę sportinę formą ir žaisiu efektyviau, stengsiuosi padėti ekipos draugams ir ieškosiu būdų jiems perduoti kamuolį. Tačiau nenoriu atsisakyti ir sau įprastų žaidimo atributų.“

Iki atkrintamųjų varžybų Los Andželo komandai liko sužaisti 13 rungtynių. Jeigu „Lakers“ klubui pavyks jas pasiekti, jis tikrai neturės namų aikštės pranašumo nė viename lemiamų kovų etape.

„Iškopti į atkrintamąsias varžybas yra labai svarbu, tačiau jeigu suklupsime jau pirmajame jų etape, rezultatas bus labai prastas. Reikia pripažinti, kad tuomet būsime sumalti (sirgalių ir spaudos, – Red.) iš visų pusių, – tvirtino P. Gasolis. – Todėl privalome būti pasiruošę kautis su kiekvienu varžovu tiek psichologiškai, tiek fiziškai. Mums liko trylika rungtynių tai padaryti ir tuomet pamatysime, kaip mums seksis. Tikiuosi, kad pasibaigus sezonui būsime gerai nusiteikę.“