Sportas

2016.07.04 14:33

L. Lagerbackas: dirbti Islandijos rinktinėje man buvo didžiulė garbė

eurofootball.lt 2016.07.04 14:33

Darbą Islandijos rinktinėje baigiantis Larsas Lagerbackas pripažino, jog paskutinio mėnesio jis niekada nepamirš, o darbas šioje komandoje jam buvo ypatingas.

Dirbdamas kartu su Heimiru Hallgrimssonu, L. Lagerbackas pasiekė Europos čempionato ketvirtfinalį, o aštuntfinalyje iš kovos eliminavo Anglijos rinktinę. Beveik penkeris metus rinktinėje dirbęs švedas pripažino, jog jam dirbti šioje šalyje buvo didžiulė garbė, o vienintelės nemalonios akimirkos rinktinėje buvo pirmasis vakarykščio mačo su Prancūzija kėlinys.

„Man buvo didžiulė garbė dirbti čia ketverius su puse metų. Šis turnyras su visais iš namų atvykusiais fanais – visu pozityvumu ir žmonių domėjimusi, tai visada išliks mano širdyje. Neskaitant pirmųjų 45-ių vakar dienos rungtynių minučių, aš mėgavausi kiekviena kita akimirka šioje komandoje“, – kalbėjo L. Lagerbackas.

Islandijos rinktinės treneris pripažino, kad jo vadovaujama ekipa prieš Prancūziją pirmajame kėlinyje darė kvailas klaidas, tačiau stratego teigimu, iš tokių rungtynių reikia mokytis.

„Norėčiau pasveikinti prancūzus. Jie turi fantastišką komandą, nors pirmajame kėlinyje jiems padėjome ir mes patys. Mes dirbome sunkiai, tačiau nenaudojome smegenų ir nežaidėme taip, kaip įpratę. Mes darėme kvailų klaidų ir nesigynėme komandiškai. Mes buvome labai, labai pasyvūs, kai gaudavome kamuolį. Iš tokių rungtynių, kai tu labai arti didesnio pasiekimo, turi mokytis. Tai buvo geras priminimas, kad šiame lygyje kiekviename mače turi būti susikoncentravęs kiekvieną sekundę. Tačiau, žvelgiant į visą turnyrą, naujokams patekti į ketvirtfinalį yra fantastiškas pasiekimas“, – sakė L. Lagerbackas.