Sportas

2016.07.04 11:17

Olimpiados laukianti rinktinė Kaune jau bus pilnos sudėties

Dvi pergales draugiškų rungtynių cikle iškovojusi Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė šiuo metu Palangoje tęsia pasirengimą Rio olimpinėms žaidynėms. Anot trenerių, trečiadienį komanda persikels į Kauną, kur bendras treniruotes turėtų pradėti jau visi į rinktinę pakviesti kandidatai.

Nacionalinės vyrų rinktinės vyr. trenerio asistentas Gintaras Krapikas džiaugiasi, kad vis daugiau žaidėjų prisijungia prie jau pasirengimą pradėjusių rinktinės narių. Pasak G. Krapiko, liepos 6 d. komanda išvyksta į Kauną, kur iki liepos 18 d. tęs pasirengimą jau su visais kandidatais, kurie buvo pakviesti prisijungti prie rinktinės. Prie jau besirengiančių olimpiadai krepšininkų jungiasi NBA žaidėjai Jonas Valančiūnas ir Domantas Sabonis, Kaune prisijungs ir ilgą sezoną Ispanijoje atlaikęs Jonas Mačiulis.

G. Krapikas pripažįsta, jog, kaip įprasta, olimpiadoje Lietuvos žmonės iš komandos laukia pergalių, medalių, pati krepšinio rinktinė – lygiai taip pat.

„Tas olimpinis devizas, kad užtenka dalyvauti ir nesvarbu, kokia vieta, Lietuvai turbūt netinka, nes mūsų fanai to nesuprastų. Galvoju, kad mes tikrai važiuojame ne tik sudalyvauti olimpinėse žaidynėse, bet ir pasiekti užsibrėžtą tikslą“, – teigia G. Krapikas.

Artimiausios krepšinio rinktinės draugiškos rungtynės (jas transliuos ir LRT TELEVIZIJA):

Lietuva – Venesuela                                       Liepos 10         Vilnius

Lietuva – Olandija                                           Liepos 12         Alytus

Lietuva – Baltarusija                                       Liepos 14         Kėdainiai

Plačiau apie tai – įraše.