Sportas

2021.05.24 23:01

Gilė Bitė Starkutė varžybose JAV surengė geriausią savo karjeros pasirodymą

LRT.lt2021.05.24 23:01

Arizonos universiteto antrakursė Gilė Bitė Starkutė surengė geriausią savo karjeros pasirodymą ir pratęsė Arizonos „Wildcats“ komandos pasirodymą NCAA pirmenybėse, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Trečiąją varžybų dieną G. B. Starkutė „Grayhawks Golf Club“ aikštyne vykstančiame čempionate išnaudojo vos 68 smūgius ir pasiekė PAR -4 rezultatą. Tai geriausias G. B. Starkutės karjeros rezultatas.

Lietuvos golfo žaidėja šį rezultatą užfiksavo 12 duobučių sužaidusi „PAR‘ui“, penkiais „birdies“ (-1) ir vienu „bogey“ (+1). 68 smūgiai trečiąją varžybų dieną buvo trečias geriausias rezultatas tarp daugiau nei 130 čempionate rungtyniaujančių žaidėjų.

Puikus lietuvės pasirodymas leido Arizonos universiteto komandai pakili į devintąją poziciją ir pratęsti kovą čempionate. Po trijų varžybų dienų iš 24 stipriausių JAV studenčių komandų pasirodymą tęsia 15. Lietuvei pagyrų negailėjo ir „Wildcats“ trenerė Laura Ianello.

„Be galo džiaugiuosi savo merginomis, nes jos atsigavo po sunkios raundo pradžios ir baigė dieną su PAR +4 rezultatu. Mano žinutė komandai – kovokime toliau, nes niekas dar nėra baigta, kol esame turnyre. Gilė Bitė Starkutė šįkart turėjo neįtikėtiną raundą su nauju karjeros rekordu ir suteikė papildomos motyvacijos visai komandai. Tikiuosi, kad šis pakilimas išsilaikys ir ketvirtajame raunde, o mes sugebėsime pakilti į pirmąjį aštuntuką“, – sakė L. Ianello.

Arizonos universitetas su PAR +18 rezultatu vos vienu smūgiu atsilieka nuo aštuntoje pozicijoje esančio Floridos valstybinio universiteto ir dviem – nuo dar pozicija aukščiau esančios Veik Foresto universiteto ekipos.

Po ketvirtosios NCAA čempionato dienos pasirodymą turnyre tęs aštuonios komandos. NCAA pirmenybėse dominuoja Stanfordo universitetas su įspūdingu PAR -18 rezultatu.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt