2021.05.23 23:55

PSG dominavimą nutraukę „Lille“ tapo naujaisiais „Ligue 1“ čempionais

LRT.lt2021.05.23 23:55

Prancūzijos futbolo čempionai paaiškėjo tik paskutinę pirmenybių dieną – jais tapo „Lille“ ekipa.

Tik pergalė paskutinėse sezono rungtynėse būtų garantavusi čempionų titulą „Lille“ ekipai.

Lilio futbolininkai viską ir padarė patys – 2:1 įveikė „Angers“ ekipą ir užsitikrino Prancūzijos čempionų titulą.

Antroje vietoje likusi Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipa darė viską, ką galėjo, tačiau „Lille“ pergalė reiškė, kad PSG liks antroje vietoje.

Pastarąjį kartą „Lille“ Prancūzijos čempionais tapo tik 2010-2011 m. sezone, o iš viso tai tik ketvirtas čempionų titulas klubo istorijoje.

Paskutinėse sezono rungtynėse PSG 2:0 nugalėjo „Brest“ futbolininkus.

Trečioje vietoje taip ir liko „Monaco“ ekipa, kuri sezoną užbaigė lygiosiomis 0:0 su „Lens“ vienuolike.

„Monaco“ iškovojo teisę dalyvauti Čempionų lygos atrankoje.

Į trečią vietą prasiveržti bandžiusi „Lyon“ vienuolikė 2:3 suklupo prieš „Nice“ futbolininkus ir liko ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje. 5-oje vietoje liko ir „Marseille“. 5-ą ir 6-ą vietas užėmusios ekipos kitame sezone dalyvaus Europos lygoje.

Į 7-ą vietą įšoko „Rennes“ ekipa, kuri 2:0 palaužė „Nimes“ ekipą.

„Rennes“ buvo reikalinga, kad pergalės nepasiektų „Lens“ futbolininkai, o pastarieji paskutines šio sezono rungtynes užbaigė lygiosiomis 0:0 su „Monaco“ vienuolike.