2021.05.23 19:10

Netikėtumai tęsiasi: Baltarusija ir Kazachstanas savo oponentus įveikė pirmą kartą per pasaulio čempionato istoriją

LRT.lt2021.05.23 19:10

Pasaulio ledo ritulio čempionatas Latvijoje ir toliau nenustoja stebinti – Baltarusijos ledo ritulininkai pasiekė pirmą pergalę prieš Švedijos rinktinę pasaulio ledo ritulio čempionatuose, o tokį patį žygdarbį prieš Suomijos rinktinę atliko ir Kazachstano sportininkai.

Baltarusiai švedus įveikė minimaliu skirtumu 1:0 (0:0, 0:0, 1:0).

Vienintelį įvartį šiose rungtynėse tik prasidėjus trečiajam kėliniui pelnė Germanas Nesterovas.

Tiesa, Baltarusijos rinktinė patyrė netektį – po susidūrimo aikštę ant neštuvų paliko Jevgenijus Lisovetsas.

Kitose čempionato rungtynėse po baudinių serijos čempionų titulą ginančią Suomijos rinktinę 2:1 (0:0, 1:1, 0:0, 0:0) sugebėjo palaužti Kazachstano ledo ritulininkai.

Jiems tai buvo pirmoji pergalė prieš Suomijos rinktinę per visą pasaulio čempionatų istoriją.

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 1:1, komandos santykių neišsiaiškino ir per pratęsimą, tad viskas sprendėsi baudinių serijoje. Joje triumfavo tik vieną kartą pro šalį mušę Kazachstano sportininkai.

Tai jau antroji Kazachstano pergalė šiame čempionate – šeštadienį ši rinktinė taip pat po baudinių serijos palaužė čempionato šeimininkų latvių pasipriešinimą.