Sportas

2016.07.01 14:00

R. Javtokas ir toliau žais „Žalgiryje“

15min.lt 2016.07.01 14:00

Kauno „Žalgiris“ rikiuoja gretas būsimam sezonui. Lietuvos čempionų komandoje ir toliau rungtyniaus vidurio puolėjas Robertas Javtokas ir gynėjas Renaldas Seibutis.

Su aukštaūgiu buvo sudaryta nauja vienerių metų sutartis. 36-erių R. Javtokas žaliai baltą aprangą vilkės jau šeštąjį sezoną iš eilės.

„Džiaugiuosi galėdamas tęsti karjerą čempionų komandoje. Praėjęs sezonas dėl suprantamų priežasčių man nebuvo pats sėkmingiausias, todėl dar turiu noro ir jėgų padėti „Žalgiriui“ ateities kovose. Eurolygoje laukia naujas formatas, į „Žalgirio“ areną atvyks daug gerų komandų, o kovoti su pajėgiausiais varžovais visada yra įdomu“, – kalbėjo šiuo metu pajūryje su nacionaline komanda sportuojantis Lietuvos rinktinės kapitonas R. Javtokas.

Praėjusį sezoną Eurolygoje R. Javtokas spėjo sužaisti 9 rungtynes, per kurias rinkdavo po 4,9 taško ir po 3,7 atkovoto kamuolio.

Grįžęs po traumos jis prisidėjo prie „Žalgirio“ triumfo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finale. Iš viso LKL pirmenybėse vidurio puolėjo vidurkiai siekė 6,4 taško ir 3,9 atkovoto kamuolio per vidutiniškai 19 žaistų minučių.

Birželio pradžioje su „Žalgiriu“ pirmą kartą Lietuvos čempionu tapęs R. Seibutis savo karjerą taip pat tęs Kaune.

„Net nebuvo minties išvykti. Praėjusiais metais rašydamasis sutartį su „Žalgiriu“, turėjau intenciją rungtyniauti jame ne vieną sezoną. Kaip ir minėjau prisijungdamas prie komandos, žaisti „Žalgiryje“ buvo viena mano vaikystės svajonių, todėl yra malonu likti Kaune“, – teigė R. Seibutis.

Neseniai šeimos pagausėjimo sulaukęs žalgirietis šiuo metu irgi pluša olimpinėms žaidynėms besiruošiančios Lietuvos rinktinės stovykloje.

Praėjusį sezoną Eurolygoje R. Seibutis vidutiniškai rinko po 8 taškus, po 2,1 atkovoto kamuolio ir po 1,5 rezultatyvaus perdavimo.

LKL čempionate 30 metų 196 cm ūgio krepšininkas pelnydavo po 8,5 taško, atkovodavo po 2,1 kamuolio ir atlikdavo po 2,1 rezultatyvaus perdavimo.