Naujienų srautas

Sportas2016.07.01 09:03

EURO 2016: po baudinių serijos Portugalija prasimušė į pusfinalį

ELTA, LRT.lt 2016.07.01 09:03

Ketvirtadienį įvyko pirmosios EURO 2016 ketvirtfinalio rungtynės. Jose susitiko Lenkijos ir Portugalijos futbolininkai. Po įtemptos kovos, po pratęsimo ir po 11 m baudinių serijos paaiškėjo, kad pirmąja pusfinalio dalyve tapo Portugalijos rinktinė.

Pagrindinis rungtynių laikas ir pratęsimas baigėsi lygiosiomis 1:1, o baudinių seriją 5-3 laimėjo portugalai.

Baudinių serijoje portugalai taikliai smūgiavo visus penkis kartus, o lenko Jakubo Blaszczykowskio smūgį atrėmė vartininkas Rui Patricio.

Rungtynių pabaigoje, per pratęsimą, į aikštę įbėgo vienas iš sirgalių, jį ėmė vaikytis ir gaudyti krūva apsaugos darbuotojų.

Rezultatas:

Lenkija 1 – 1 Portugalija

2' Robertas Lewandowskis [1 - 0]

Pamatykite įvartį.

33' Renato Sanchesas [1 - 1]

Pamatykite įvartį.

Baudinių serija:

Lenkija – Portugalija

R. Quaresma – yra.

Nani – yra / J. Blaszczykowskis – atrėmė R. Patricio 4:3

J. Moutinho – yra / K. Glikas – yra 3:3

R. Sanchesas – yra / A. Milikas – yra 2:2

C. Ronaldo – yra / R. Lewandowskis – yra 1:1

Baudinių serija: Lenkija – Portugalija Nani – yra / J.Blaszczykowskis – atrėmė R.Patricio 4:3 J.Moutinho – yra / K.Glikas – yra 3:3 R.Sanchesas – yra / A.Milikas – yra 2:2 C.Ronaldo – yra / R.Lewandowskis – yra 1:1

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/sportas/naujiena/futbolas/euro-2016-ketvirtfinalis-1-1-suzaidusi-lenkija-ir-portugalija-musa-baudinius-24-649403

Lenkija: Lukaszas Fabianskis, Arturas Jedrzejczykas, Michalas Pazdanas, Kamilas Glikas, Lukaszas Piszczekas, Kamilas Grosickis, Krzysztofas Maczynskis, Grzegorzas Krychowiakas, Jakubas Blaszczykowskis, Arkadiuszas Milikas, Robertas Lewandowskis.

Portugalija: Rui Patricio, Eliseu, Jose Fonte, Williamas Carvalho, Pepe, Cedricas, Adrienas Silva, Renato Sanchesas, Joao Mario, Nani, Cristiano Ronaldo.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi