2021.05.21 07:53

Bendžiaus sezonas baigtas – „Dinamo“ neprasimušė į Italijos lygos pusfinalį

LRT.lt2021.05.21 07:53

Eimanto Bendžiaus atstovaujama Sasario „Dinamo“ ekipa nusileido Venecijos „Umana Reyer“ krepšininkams ir seriją dėl patekimo į Italijos lygos pusfinalį pralaimėjo 2:3.

„Dinamo“ šias rungtynes pralaimėjo rezultatu 91:93 (23:24, 26:12, 28:27, 14:30).

E. Bendžius šiose rungtynėse per 32 minutes pelnė 16 (2/7 dvit., 2/3 trit., 6/7 baud. met.) taškų, atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną metimą, tris kartus prasižengė ir surinko 21 naudingumo balą.

Nors „Dinamo“ dar pirmavo ketvirtojo kėlinio viduryje, tačiau lemiamomis akimirkomis į priekį trūktelėjo Venecijos krepšininkai, kurie sugebėjo išsiveržti į priekį.

Lemiamoje atakoje E. Bendžius galėjo sugrąžinti persvarą „Dinamo“ klubui, bet jo metimas skriejo pro šalį, o „Umana Reyer“ išsaugojo pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai pasirodė Austinas Daye, kuris pelnė 20 taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir surinko 22 naudingumo balus.

Už E. Bendžių Sasario komandoje rezultatyviau pasirodė tik Miro Bilanas, kuris įmetė 26 taškus, atkovojo 3 kamuolius ir surinko 21 naudingumo balą.