Sportas

2016.06.30 13:14

Tuniso krepšinio rinktinė stengsis lietuviams parodyti savo lygį

LRT.lt 2016.06.30 13:14

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė, besirengdama olimpinėms žaidynėms, penktadienį Klaipėdoje žais antrąsias kontrolines rungtynes. Lietuviams iššūkį mes Tuniso rinktinė, kurios dar laukia olimpinės atrankos turnyras. Nepaisydami FIBA reitingų skirtumo – Lietuva pasaulyje yra 3-ioje vietoje, Tunisas – 23-ioje – Afrikos čempionato prizininkai lietuviams žada parodyti, kad moka ir nori žaisti krepšinį.

„Lietuvoje svečiuojamės jau nebe pirmą kartą. Viskas čia parengta taip, kad būtum 100 procentų susikoncentravęs į krepšinį”, – prieš mačą su lietuviais sakė vienas Tuniso rinktinės lyderių Makremas Ben Romdhane`as.

Ispanijos ACB lygoje rungtyniavęs puolėjas teigė, jog Tunisas yra pajėgus žaisti su geriausiomis Europos komandomis.

„Tai mums puiki galimybė žaisti prie galingą komandą ir pajėgius krepšininkus.

Rungtynės su Lietuva mūsų jauniems žaidėjams puiki proga parodyti savo pajėgumą. Taigi mačas su Lietuva jiems atveria galimybę parodyti savo sugebėjimus bei Tuniso krepšinio lygį. Žaidėme su lietuviais 2012 metų Olimpinėse žaidynėse. Ir, kiek pamenu, tris kėlinius žaidėme labai gerai. Toks mūsų žaidimas nuteikia pozityviai, nes tiek po rungtynių su lietuviais ar prancūzais visi mus prisimena dėl gero žaidimo. Bandysime parodyti savo krepšinį”, – sakė M. Ben Romdhane`as.

Lietuvos ir Tuniso rungtynės vyks penktadienį 18.30 val. „Švyturio” arenoje. Tai bus antrosios vos iš šešerių Lietuvos rinktinės kontrolinių rungtynių Lietuvoje. Liepos 10-ąją lietuviai Vilniuje žais su Venesuela, liepos 12 d. Alytuje – su Nyderlandais, liepos 14 d. Kėdainiuose – su baltarusiais ir liepos 18-ąją – su Europos čempionais ispanais.

Draugiškų rungtynių ciklo rungtynes galima žiūrėti per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt.