2021.05.20 08:13

NBA čempionai išsigelbėjo po tolimo LeBrono tritaškio ir keliauja į atkrintamąsias

LRT.lt2021.05.20 08:13

NBA čempionai Los Andželo „Lakers“ krepšininkai išsigelbėjo ir pasiekė atkrintamąsias. „Staples Center“ arenoje vykusiose rungtynėse „Lakers“ po atkaklios kovos iki paskutinių sekundžių 103:100 (22:28, 20:27, 35:24, 26:21) įveikė San Francisko „Warriors“.

Ši „Lakers“ pergalė leidžia komandai užimti septintąją vietą Vakaruose, o atkrintamosiose čempionai iki keturių pergalių žais su Fynikso „Suns“.

„Warriors“ dabar vienintelėse rungtynėse namuose priims Jono Valančiūno Memfio „Grizzlies“ – tai bus kova dėl lemiamo bilieto į atkrintamąsias.

„Lakers“ pergalę lėmė LeBrono Jameso tritaškis likus žaisti 58 sekundėms. Paskutinę atakos laiko sekundę kamuolį gavęs komandos lyderis metė tolimą tritaškį, kuris skrodė tinklelį.

Jordanas Poole`as ir Wesley Matthewsas vėliau po kartę netaikliai metė iš toli, o paskutinėje „Warriors“ atakoje buvo likusios tik 2 sek., kai gynyba užspaudė Stepheną Curry ir tai privertė suklysti kamuolį iš užribio įmetinėjusį Kentą Bazemore`ą.

L. Jamesas šiose rungtynėse pelnė trigubą dublį, o S. Curry surinko 37 taškus, pataikęs 6 tritaškius iš 9.

Pirmoje mačo dalyje „Warriors“ turėjo dviežnklę persvarą, o po dviejų kėlinių pirmavo 55:42. L. Jamesas su Anthony Davisu iki pertraukos kartu pataikė tik 3 metimus iš 19-os. Po pertraukos – 14 iš 22-iejų.

Pirmą kartą „Lakers“ išsiveržė į priekį tik po minutės ketvirtajame kėlinyje, kai Kyle`as Kuzma įmetė dvitaškį – 81:79.

„Lakers“: A. Davisas (9/18 dvit., 1/6 trit., 12 atk. kam.) 25, L. Jamesas (5/13 dvit., 11 atk. kam., 10 rez. perd.) 22, A. Caruso 14, D. Schroderis 12, K. Caldwellas-Pope`as 10.

„Warriors“: S. Curry (6/14 dvit., 6/9 trit., 7 atk. kam.) 37, A. Wigginsas (9/13 dvit.) 21, K. Bazemore`as ir J. Poole`as po 10.