2021.05.20 00:22

Barselonoje naudingai rungtyniavę „Baskonia“ lietuviai pripažino Šaro kariaunos pranašumą

LRT.lt2021.05.20 00:22

Eilinę pergalę į turnyrinės lentelės sąskaitą Ispanijos pirmenybėse įsirašė Šarūno Jasikevičiaus diriguojama „Barcelona“ (31-4). Ji namuose susitvarkė su dviejų lietuvių atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (23-12).

Beveik pusvalandį į atlapus „Barcai“ kibę baskai krito rezultatu 74:87 (21:21, 18:20, 19:24, 16:22).

Katalonams daugiausiai problemų pridarė Rokas Giedraitis, kuris per 29 minutes įmetė 14 taškų (5/7 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 4/7 baudų metimų), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 12 naudingumo balų.

Puikias rungtynes sužaidė ir Tadas Sedekerskis. Puolėjas, aikštėje praleidęs 31 minutę, pelnė 12 taškų (5/5 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojo 7 kamuolius ir užfiksavo 16 naudingumo balų.

„Baskonia“ šioje dvikovoje nesustabdė jaunojo Leandro Bolmaro. Į NBA kitą sezoną sparnus kelsiantis argentinietis per 25 minutes surinko 18 taškų (2/6 dvitaškių, 4/8 tritaškių, 2/2 baudų metimų), sugriebė 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Barcelona“ Ispanijos lygoje ir toliau išlieka antroje vietoje, o „Baskonia“ tęsia kovą su „Valencia“ dėl ketvirtos pozicijos.

„Barcelona“: Leandro Bolmaro 18 (5 atk. kam.), Nikola Mirotičius 15, Brandonas Daviesas 11.

„Baskonia“: Rokas Giedraitis 14, Pierria Henry 13, Tadas Sedekerskis 12 (7 atk. kam.).