Naujienų srautas

Sportas2016.06.29 14:11

Netikėta kliūtis: Š. Jasikevičius negali treniruoti „Barcelonos"

15min.lt 2016.06.29 14:11

Šarūnui Jasikevičiui – netikėta kliūtis pakeliui į Barseloną. Nors Europos žiniasklaida jau suskubo konstatuoti kaip faktą, kad Šaras perims „Barcelona“ vairą, Ispanijos krepšinio lygos taisyklės gali padėti tašką lietuvio ir katalonų derybose. Pasirodo, Š.Jasikevičius negali treniruoti „Barcos“ dėl Ispanijos krepšinio lygos nuostatų.

Katalonų žiniasklaida praneša, kad „Barcelona“ gavo įspėjimą – Šaras negali dirbti Ispanijos krepšinio lygoje.

Š.Jasikevičius vyriausiuoju treneriu tapo tik šių metų sausį, kai Kauno „Žalgirio“ vairą perėmė iš Gintaro Krapiko. Taigi, vyr. treneriu aukščiausiame lygyje Šaras dirba tik keturis mėnesius.

Pagal Ispanijos krepšinio lygos taisykles, komandą gali treniruoti tik specialistas, kuris jau dvejus metus oficialiai užima tokias pareigas. Dėl tokių sąlygų sutarė Ispanijos krepšinio lyga ir trenerių asociacija.

Katalonai rašo, kad „Barcelona“ jau susisiekė su Bambergo „Brose Baskets“ dėl trenerio Andrea Trinchieri. Jeigu nepavyks derybos su Š.Jasikevičiumi, „Barcelona“ greičiausiai rinksis italą arba ispaną Sito Alonso.

Š.Jasikevičius pakeitęs G.Krapiką su „Žalgiriu“ pasirašė sutartį iki 2018-ųjų vasaros, tačiau Lietuvos čempionai būtų nedarę treneriui kliūčių, jei šis būtų nusprendęs persikelti į Barseloną.

„EuroHoops“ teigimu, „Barcelona“ siūlė Š.Jasikevičiui dvejų metų sutartį su galimybe ją pratęsti dar metams.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi