Naujienų srautas

Sportas2016.06.28 17:12

Iš Lietuvos krepšinio rinktinės – geros žinios

15min.lt 2016.06.28 17:12

Lietuvos rinktinės pasiruošimas Rio de Žaneiro olimpinėms žaidynėms po truputį įsibėgėja. Prieš pirmąsias draugiškas rungtynes trečiadienį su Naująja Zelandija iš lietuvių stovyklos pasipylė geros naujienos. 

Prieš savaitę treniruotėje nosį susilaužęs Deividas Gailius grįžo į rikiuotę. Vilniaus „Lietuvos ryto“ atstovas treniruojasi pilna jėga. Tiesa, dar dėvėdamas apsauginę kaukę.

Jau artimiausiu metu pagausės rinktinės kandidatų gretos. Prie dvylikos nacionalinės komandos stovykloje plušančių kandidatų artimiausiomis dienomis prisijungs Mantas Kalnietis ir Paulius Jankūnas. Įžaidėjas su puolėju „Švyturio“ arenoje turėtų stebėti Lietuvos rinktinės dvikovą su Naująja Zelandija. Rinktinės starto penketo nariai į Vilnių iš Barselonos grįžta trečiadienio rytą.

Iš kandidatų sąrašo prie rinktinės dar neprisijungė Jonas Valančiūnas (atvyks liepos pradžioje), Domantas Sabonis (dar vieši JAV dėl NBA naujokų biržos), Jonas Mačiulis (neseniai baigė sezoną Ispanijoje) ir Donatas Motiejūnas.

Tiesa, pastarojo galimybės atstovauti rinktinei šią vasarą – labai minimalios, o geriausiu atveju „Houston Rockets“ atstovas į stovyklą dėl NBA laisvųjų agentų turgaus atvyktų tik antroje liepos mėnesio pusėje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi