Naujienų srautas

Sportas2016.06.28 16:23

Vilniaus centre pirmąkart vyks naktinės dviračių lenktynės uždara trasa

Trečiadienį Vilniuje, Gedimino prospekte, organizuojamos naktinės dviračių lenktynės. Renginio organizatoriai teigia, kad Lietuvoje tai bus pirmas tokio tipo renginys, nes sportininkai naktį varžysis trumpoje 1 km ilgio uždaroje trasoje trijose skirtingose kategorijose.

Žiedinės lenktynės, dar vadinamos kriteriumu, sutrauks ne tik mėgėjus dviratininkus, tačiau ir profesionalius dviratininkus, garsinančius šalies vardą visame pasaulyje. Tarp jų – Tomas Vaitkus, Ramūnas Navardauskas, Ignatas Konovalovas, Raimondas Rumšas, kiti žinomi šalies dviratininkai.

Naktinių lenktynių idėją Lietuvoje įgyvendinti nusprendė Marius Bernatonis – VšĮ „Dviračių akademija“ įkūrėjas ir treneris, buvęs profesionalus dviratininkas. Anot jo, vadinamasis kriteriumas ypatingas tuo, kad žiūrovai lenktynes gali stebėti nenutrūkstamai, skirtingai, nei tai būna įprastose lenktynėse iš taško A į tašką B.

Naktinės lenktynės vyks trimis etapais. Dalyviai varžysis trijose skirtingose kategorijose: fixed gear, plento dviračių ir profesionalių sportininkų.

Plačiau apie tai – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi