Sportas

2016.06.27 13:29

Š. Jasikevičiui atviros „Barcelona“ klubo durys

15min.lt2016.06.27 13:29

Šarūnui Jasikevičiui durys į Barseloną atviros. Treneris Xavi Pascualis pranešė, kad oficialiai palieka „Barcelona“ vyriausiojo trenerio postą, nors turėjo dar metus galiojančią sutartį. Šaras yra minimas pagrindiniu pretendentu tapti „Barcelona“ vairininku.  

Iškart po Ispanijos čempionato finalo, kurį „Barcelona“ pralaimėjo Madrido „Real“ ekipai 1-3, „EuroHoops“ paskelbė, kad katalonai sukirto rankomis su Š. Jasikevičiumi ir pasirašė sutartį pagal formulę „2+1“.

Tačiau sandoris oficialiai nebuvo patvirtintas. Lietuvis galutinio atsakymo dar nedavė. Tačiau „EuroHoops“ pozicija nesikeičia. Europos krepšinio naujienų portalo teigimu, Š. Jasikevičius bus paskelbtas naujuoju „Barcelona“ treneriu. „Mundo Deportivo“ žiniomis, Svetislavas Pesičius ir Ettore Messina yra pagrindiniai kandidatai treniruoti „Barcą“, jei sukirsti rankomis su lietuviu vis dėlto nepavyktų.

Katalonai pabrėžia, kad Š. Jasikevičius vis dar turi sutartį su Kauno „Žalgiriu“. Jeigu susitarimas su Lietuvos čempionų klubu nebus pasiektas, nieko kito neliks, kaip griebtis atsarginio varianto. „Žalgirio“ klubas gandų taip pat nekomentuoja.

Kauno „Žalgiris“ tikėjosi, kad Š. Jasikevičius liks ir vadovaus klubui dar vieną sezoną, bet Paulius Motiejūnas pabrėžė, kad netrukdys treneriui pasitaikius ypatingai progai. Lietuvis Barselonoje – kaip tikras dievukas. Nors jis dar tik prieš pusmetį perėmė Kauno „Žalgirio“ vairą, „granatinių“ stovykla apsidžiaugtų matydama istorinį klubo žaidėją vadovaujantį atsinaujinančiai „Barcelona“ komandai.

„Viskas eina link to, kad Jasikevičius pakeis Pascualį ir bandys atgaivinti sirgalių tikėjimą Barselona“, – savaitgalį rašė „Mundo Deportivo“.