Sportas

2016.06.27 10:56

D. Sabonis dėl Lietuvos rinktinės atsisakė žaisti NBA vasaros lygoje

DELFI.lt 2016.06.27 10:56

NBA naujokų biržoje savo pavardę 11-liktas išgirdęs ir po mainų Oklahomos „Thunder“ klube atsidūręs Domantas Sabonis priėmė lietuvių ilgai lauktą sprendimą. Kaip ir tikėtasi, patriotiškasis 20-metis nusprendė ne tobulintis NBA vasaros lygoje, o prisijungti prie Lietuvos rinktinės, kuri ruošiasi Rio de Žaneiro olimpinėms žaidynėms.  

Tokią žinią 211 cm ūgio Domantas pats pranešė savo naujosios komandos vadovams. Vis tik pastariesiems dėl to neturėtų kilti itin didelių bėdų.

„Vasaros lygą jis praleis dėl geros priežasties – tikimasi, kad Saboniui bus skirtas svarbus vaidmuo šalia kito NBA centro Jono Valančiūno. Toks sprendimas taip pat neturėtų nuvilti ir sirgalių, kurie tikėjosi savo akimis jaunąjį talentą pamatyti už kelių savaičių. Juk olimpinės žaidynės – solidus krepšinio turnyras“, – savo mintimis dalijosi „News OK“ žurnalistas Anthony Slateris.

Jonas Kazlauskas, prieš savaitę Palangoje prasidėjusioje treniruočių stovykloje žurnalistams pasakojo, kad lietuvis turėjo išankstinį planą kovoti dėl vietos lėktuve į Braziliją, ne ruoštis debiutui NBA.

„Priklausys nuo naujokų biržos – jis norėtų iškart prisijungti prie komandos, bet neaišku, kiek jį ten dar užlaikys – tai jau ne nuo mūsų ir ne nuo žaidėjų priklauso, todėl negalime prognozuoti“, – apie galimą Domanto prisijungimą prie komandos sakė 61-erių treneris.