2021.05.15 21:38

Saldus triumfas – „Leicester City“ pirmą kartą klubo istorijoje iškovojo FA taurę

LRT.lt2021.05.15 21:38

„Leicester City“ komanda – FA taurės nugalėtoja. Šeštadienį „Wembley“ stadione įvykusiame turnyro finale Brendono Rodgerso kariauna rezultatu 1:0 palaužė Londono „Chelsea“.

Lesterio klubui, kuris 2016-aisiais tapo Anglijos čempionu, tai pirmas FA taurės trofėjus istorijoje.

„Leicester“ FA taurės finale varžėsi penktą kartą. Prieš tai keturi bandymai buvo pažymėti pralaimėjimais.

Istorinę pergalę komandai padovanojo belgas Youri Tielemansas, kuris auksinį įvartį įmušė 63-ąją minutę.

Rungtynės galėjo nusikelti į pratęsimą, nes 89-ąją minutę „Chelsea“ gynėjas Benas Chilwellas pasiuntė kamuolį į savo buvusios komandos vartus. Visgi po VAR peržiūros jam buvo užfiksuota nuošalė.

Įvartis iš „Chelsea“ buvo atimtas, „Leicester“ atsilaikė dar šešias minutes ir iškovojo pergalę.

FA taurės finalą 90 tūkst. žiūrovų talpinančiame stadione stebėjo daugiau nei 20 tūkst. sirgalių.