2021.05.15 21:10

Italijos futbolo derbyje – penki įvarčiai, dvi raudonos kortelės ir svarbi „Juventus“ pergalė

LRT.lt2021.05.15 21:10

Italijos „Serie A“ pirmenybėse prasidėjo priešpaskutinis 37-asis turas. Šeštadienį vakare Turino „Juventus“ klubui itin svarbiose rungtynėse buvo užfiksuota penkių įvarčių drama.

„Juventus“ rungtynių pabaigoje rezultatu 3:2 palaužė Milano „Inter“ ir bent laikinam šoktelėjo į ketvirtąją vietą.

„Inter“ komanda jau anksčiau užsitikrino čempionų titulą, o „Juventus“ tęsia kovą dėl patekimo į Čempionų lygą. Tiesa, Andrea Pirlo auklėtiniai dar gali iškristi iš didžiojo ketverto, jeigu „Napoli“ sekmadienį nugalės „Fiorentiną“.

Visgi intriga dėl kelialapių į Čempionų lygą liks iki pat paskutinio turo, kuris įvyks kitą savaitgalį.

Dvikova tarp „Inter“ ir „Juventus“ prasidėjo Cristiano Ronaldo nerealizuotu 11 metrų baudiniu, tačiau kamuolys atšoko patogiai portugalui prie kojų ir šis antruoju bandymu išvedė šeimininkus į priekį.

35-ąją minutę savo įvartį nuo 11 metrų žymos įmušė „Inter“ puolėjas Romelu Lukaku, bet pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje Juanas Cuadrado vėl persvėrė rezultatą „Juventus“ naudai – 2:1.

Antrasis kėlinys „Juventus“ ekipai prasidėjo itin nesėkmingai – 55-ąją minutę antrą geltoną kortelę prieš save išvydo ir iš aikštės buvo pašalintas saugas Rodrigo Bentancuras.

Mažumoje likusi „Juventus“ laikėsi iki pat 83-os minutės, kol Giorgio Chiellini neįsimušė į savus vartus. „Juventus“ kapitonas reikalavo pražangos, tačiau arbitras po VAR peržiūros įvartį paliko galioti.

„Inter“ ekipa, turėdama kiekybinę persvarą, atrodė, kad jau laiko tašką savo rankose, tačiau 88-ąją minutę į jų vartus buvo paskirtas antrasis 11 metrų baudinys. Jį užsidirbo J. Cuadrado, kuris sėkmingu smūgiu padovanojo pergalę „Juventus“ komandai.

92-ąją minutę iš aikštės už grubią pražangą taip pat buvo pašalintas „Inter“ saugas Marcelo Brozovičius.

Kitose rungtynėse taip pat itin svarbią pergalę kovoje dėl Čempionų lygos iškovojo Bergamo „Atalanta“, kuri septynių įvarčių fiestoje 4:3 įveikė „Genoą“.

„Atalanta“ komandos sąskaitoje – 78 taškai ir antra vieta turnyrinėje lentelėje.