Naujienų srautas

Sportas2016.06.27 08:51

Ant rankų nešiojamas E. Hazardas: „Tai mano geriausias pasirodymas rinktinėje“

15min.lt 2016.06.27 08:51

EURO 2016 aštuntfinalyje savo jėgą pagaliau parodė Belgijos futbolo rinktinė, 4:0 nušlavusi Vengrijos futbolininkus. Įvartį pelnęs ir rezultatyvų perdavimą atlikęs geriausias 2014–2015 m. sezono Anglijos „Premier“ lygos futbolininkas Edenas Hazardas po mačo sulaukė daugiausia pagyrų. Savo pasirodymu liko patenkintas ir pats raudonųjų velnių kapitonas.

„Mes turėjome pirmauti bent 3:0 jau prieš pertrauką, per ilgai užsižaidėme pirmaudami 1:0. Mes vieną po kito įmušėme antrąjį ir trečiąjį įvarčius, tačiau jiems reikėjo labai daug progų, o svarbiausiose rungtynėse daug progų turėti neįmanoma. Būsi nubaustas“, – po mačo kalbėjo belgų treneris Marcas Wilmotsas.

Anot jo, belgų kapitonas E. Hazardas šiose rungtynėse viską pasakė savo žaidimu: „Kapitonas visada gali daugiausia kalbėti aikštėje, tačiau kartais už tave turi kalbėti pėdos. Šiandien mes tai ir išvydome.“ M. Wilmotsas apgailestavo, kad Lilyje stadionas talpina ne 150 tūkst. žmonių. Visai netoli Belgijos sienos esančiame mieste ketvirtfinalyje Belgija susitiks su Velso futbolininkais.

„Jeigu stadione būtų 150 tūkst. vietų – mes jį užpildytume visą. E. Hazardas labai norėjo žaisti Lilyje, todėl šiandien taip puikiai ir atrodė“, – juokavo M. Wilmotsas. 25-erių E. Hazardas ne tik pats įmušė fantastišką įvartį po solo reido, bet kelios minutės prieš tai atliko puikų perdavimą Michy Batshuayi, kuriam beliko įmušti į tuščius vengrų vartus. E. Hazardas išrinktas geriausiu rungtynių žaidėju. Jis savo komandos draugams sukūrė keturias progas įvarčiams.

„Galbūt varžovas nėra pats stipriausias, tačiau mums tikrai buvo sunku. Galėjome pelnyti daugiau įvarčių, tačiau vengrų vartininkas atliko puikų darbą. Noriu pasveikinti varžovus už gerą žaidimą.

Manau, kad mes sužaidėme labai geras rungtynes – beveik tobulas. Man tai geriausias pasirodymas rinktinėje iki šiol“, – po mačo kalbėjo E. Hazardas. Vengrijos rinktinės vairininkas Berndas Storckas po rungtynių nenorėjo labai analizuoti pralaimėjimo. Jis pagyrė varžovus ir paragino savo žaidėjus nesižvalgyti atgal, o mąstyti apie būsimas pergales.

„Mums pritrūko pasitikėjimo savimi. Per pertrauką sakiau žaidėjams parodyti daugiau ambicijų, mes sukūrėme progų įvarčiams ir buvome netoli išlyginimo. Vis dėlto, kai jau norėjau rizikuoti viskuo ir mestis į priekį, praleidome antrą įvartį. Bandėme toliau atakuoti, todėl gynyboje atsivėrė skylės. Manau, kad neturime graužtis dėl pralaimėjimo. Sužaidėme gerą turnyrą ir dabar turime galvoti apie atranką į pasaulio čempionatą. Mes galime daug pasiekti“, – kalbėjo B. Storckas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi