2021.05.15 08:07

Karjeros rekordus gerinęs Brazdeikis tapo rezultatyviausiu rungtynių žaidėju

LRT.lt2021.05.15 08:07

Ignas Brazdeikis žibėjo ant parketo Filadelfijoje, tačiau jo atstovaujamai Orlando „Magic“ (21-50) komandai teko pripažinti vienų iš NBA favoritų pranašumą.

„Magic“ išvykoje 97:122 (24:27, 19:39, 26:30, 28:26) nepasipriešino Filadelfijos „76ers“ (48-23) ekipai, kuri su šia pergale užsitikrino pirmąją poziciją Rytų konferencijoje.

I. Brazdeikis į „76ers“ krepšį įmetė 21 tašką (6/7 dvit., 3/5 trit.) ir taip sužaidė savo rezultatyviausias rungtynes NBA pirmenybėse.

Letuvis per 32 minutes taip pat atkovojo 6 kamuolius, blokavo 2 metimus ir atliko rezultatyvų perdavimą. 3 pataikyti tritaškiai – geriausias I. Brazdeikio asmeninis rezultatas.

„Magic“ gana neblogai pradėjo dvikovą, tačiau jau antrajame kėlinyje varžovams leido pabėgti į priekį triuškinančiu skirtumu. Išlipti iš duobės antroje rungtynių dalyje svečiai šansų jau nebeturėjo.

„76ers“ gretose rezultatyviausiai sužaidė Sethas Curry, įmetęs 20 taškų. Komandos lyderis Joelis Embiidas pasižymėjo dvigubu dubliu – 13 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

„Magic“ ekipa su „76ers“ susitiks dar kartą, tai bus paskutinės jų rungtynės šiame sezone.

„76ers“: Sethas Curry 20, Shake`as Miltonas 15, Joelis Embiidas (11 atk. kam.) ir Benas Simmonsas (9 rez. perd.) po 13, Isaiah Joe 11, Furkanas Korkmazas 10.

„Magic“: Ignas Brazdeikis 21 (6 atk. kam.), Chassonas Randle`as ir R.J. Hamptonas (9 rez. perd.) po 12, Cole`as Anthony (2/7 dvit., 2/2 trit., 5 atk. kam., 5 kld.) bei Mo Bamba po 11.