2021.05.14 07:31

Brazdeikio metimai skriejo pro šalį, o „Magic“ nepasipriešino „Hawks“ klubui

LRT.lt2021.05.14 07:31

Orlando „Magic“ (21-49) išvykoje 93:116 (16:29, 25:32, 30:32, 22:23) turėjo pripažinti Atlantos „Hawks“ (40-31) krepšininkų pranašumą.

Ignas Brazdeikis pralaimėtojų gretose gavo pasireikšti 27 minutes ir per jas 9 taškus, 4 atkovotus kamuolius ir 2 rezultatyvius perdavimus.

Lietuvis šį kartą labai netaikliai atakavo iš trijų taškų zonos – tikslą pasiekė vos vienas tolimas metimas iš septynių.

„Magic“ savo varžovams leido nutolti jau pačio susitikimo pradžioje. Dviženklį pranašumą jau pirmajame kėlinyje susikrovusi „Hawks“ ekipa vėliau tik didino savo persvarą ir galiausiai iškovojo triuškinamą pergalę.

I. Brazdeikis kol kas su „Magic“ yra sudarę sutartį iki sezono pabaigos, o Orlando klubui liko sužaisti dvejas rungtynes.

„Magic“: R.J. Hamptonas 18, Wendellis Carteris Jr. ir Cole`as Anthony po 12, Donta Hallas 11, Ignas Brazdeikis 9 taškai.

„Hawks“: Bogdanas Bogdanovičius 27, Trae Youngas 18, Clintas Capela ir Kevinas Huerteris po 14, Johnas Collinsas 12 taškų.