2021.05.14 06:53

Sabonį pristabdė trauma – po susidūrimo lietuvis nebetęsė rungtynių

LRT.lt2021.05.14 06:53

Domantas Sabonis rungtynių pabaigoje dėl traumos buvo priverstas nuo atsarginių žaidėjų suolelio stebėti, kaip jo astovaujamas Indianos „Pacers“ (33-37) klubas namuose 133:142 (38:39, 28:30, 30:40, 37:33) Milvokio „Bucks“ (45-25) krepšininkams.

Lietuvis trečiajame kėlinyje susidūrė su varžovų vidurio puolėju Brooku Lopezu ir parkritęs ant parketo skausmo perkreiptu veidu susiėmė už kelio.

Iki šio epizodo D. Sabonis aikštėje spėjo praleisti 26 minutes, per kurias pelnė 10 taškų (5/16 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko net 14 rezultatyvių perdavimų. Iki karjeros rekordo jam pritrūko tik vieno rezultatyvaus perdavimo.

Lietuvis aikštę paliko, kuomet „Pacers“ atsiliko 75:90.

„Jis daugiau nežaidė, nes tausojome jo sveikatą“, – po dvikovos trumpai apie D. Sabonio traumą komentavo „Pacers“ treneris Nate`as Bjorkgrenas.

Pranešama, kad traumos rimtumas paaiškės po tyrimų.

Be lietuvio likusi „Pacers“ niekaip negalėjo sustbadyti siautėjusio Giannio Antetokounmpo, kuris žaidė beveik be keitimų, aikštėje praleido 44 minutes, pelnė 40 taškų (13/17 dvit., 1/1 trit., 11/16 baud. met), atkovojo 15 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“: Justinas Holiday 26, T.J. McConnellis 23, Oshae Brissettas ir Dougas McDermottas po 19, JaKarras Sampsonas 14, Kelanas Martinas 12 Domantas Sabonis taškų.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 40, Khrisas Middletonas 22, Brookas Lopezas 21, Jrue Holiday 20, Bobby Portisas 12 taškų.