2021.05.14 07:14

Beveik idealiai atakavęs Valančiūnas prie „Grizzlies“ pergalės prisidėjo dvigubu dubliu

LRT.lt2021.05.14 07:14

Jonas Valančiūnas surinko dvigubą dublį, o jo atstovaujamas Memfio „Grizzlies“ (37-33) klubas namuose 116:110 (36:32, 23:28, 30:23, 27:27) įveikė Sakramento „Kings“ (31-39) krepšininkus.

Lietuvis buvo vienas iš svarbiausių Memfio pergalės kalvių ir per 33 minutes pelnė 24 taškus (8/10 dvit., 8/8 baud. met.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Visos dvikovos metu vyko atkaklus žaidimas, o rungtynių likimas sprendėsi ketvirtojo kėlinio pabaigoje. Likus žaisti iki susitikimo pabaigos 3 minutes „Kings“ dar pirmavo 110:104, tačiau per likusį laiką taškus pelnė tik „Grizzlies“ krepšininkai.

Jie rungtynes užbaigė spurtu 12:0 ir taip iškovojo pergalę.

„Kings“: Justinas Jamesas 31, Chimezie Metu 17, Buddy Hieldas ir Terence`as Davisas po 16, Delonas Wrigthas 15 taškų.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 30, Jonas Valančiūnas 24, Kyle`as Andersonas 14, Jarenas Jacksonas Jr., Brandonas Clarke`as ir Ja Morantas po 12 taškų.