2021.05.14 00:12

„Man Utd“ tvirtovėje nesvetingai sutiktas „Liverpool“ išsivežė gyvybiškai svarbią pergalę

LRT.lt2021.05.14 00:12

„Old Trafford“ stadione principinį mūšį laimėję „Liverpool“ futbolininkai tęsia kovą dėl patekimo į UEFA čempionų lygą. Atidėtose Anglijos „Premier“ lygos 34-ojo turo rungtynėse raudonieji rezultatu 4:2 nugalėjo „Manchester United“.

Dėl „Man Utd“ fanų protesto atidėtos rungtynės galėjo neįvykti ir ketvirtadienį – tie patys raudonųjų velnių gerbėjai kelyje į stadioną savo automobiliais užblokavo „Liverpool“ autobusą ir net nuleido padangas. Autobusu važiavo personalo nariai, kuriems, atvykus policijai, galiausiai pavyko pasiekti „Old Trafford“.

Pirmasis kėlinys svečiams iš Liverpulio prasidėjo nesėkmingai – 10-ąją minutę kamuolį į savo vartus nukreipė gynėjas Nathanielis Phillipsas. Tiesa, įvartis buvo užskaitytas „Man Utd“ atstovui Bruno Fernandesui.

Šaltą dušą gavęs „Liverpool“ atsitiesė antrojo pirmojo kėlinio pusėje: 34-ąją minutę rezultatą išlygino Diogo Jota, o prieš komandai žengiant į rūbinę galva pasižymėjo ir svečius į priekį išvedė Roberto Firmino.

Antrojo kėlinio pradžia „Liverpool“ ekipai buvo daug žadanti – 47-ąją minutę antrą kartą varžovų vartininką nuginklavo R. Firmino.

68-ąją minutę atsilikimą iki įvarčio po Edinsono Cavani perdavimo sumažino Marcusas Rashordas, tačiau Jurgeno Kloppo kariauna daugiau nebeklydo, o 90-ąją minutę įmušė ir ketvirtąjį įvartį, kuris padėjo tašką šiose rungtynėse – pasižymėjo Mohamedas Salah.

„Liverpool“ po pergalės pakilo į penktąją vietą. Jį ir ketvirtoje pozicijoje esantį Londono „Chelsea“ skiria 4 taškai, tačiau raudonieji dar turi vienerias rungtynes atsargoje.

Kitose rungtynėse Birmingamo „Aston Villa“ ir Liverpulio „Everton“ išsiskyrė nulinėmis lygiosiomis. „Everton“ taip praktiškai palaidojo šansus patekti į Čempionų lygą.