2021.05.13 23:41

„Leipzig“ be istorinio trofėjaus palikusi „Borussia“ triumfavo Vokietijos taurės finale

LRT.lt2021.05.13 23:41

Dortmundo „Borussia“ klubas po ketverių metų pertraukos vėl parsiveža Vokietijos taurės titulą į savo kolekciją. Ketvirtadienį vakare Berlyno olimpiniame stadione „Borussia“ finale rezultatu 4:1 nugalėjo „Leipzig“.

Geltonai juodi Vokietijos taurėje triumfuoja penktą kartą klubo istorijoje.

Savo ruožtu „Leipzig“ komandos gerbėjams ir toliau teks laukti pirmojo trofėjaus klubo istorijoje.

„Borussia“ reikalus sutvarkė dar pirmajame kėlinyje – ryškiausiomis spalvomis žibėjo Jadono Sancho žvaigždė.

Į priekį po J. Sancho įvarčio BVB įsiveržė 5-ąją minutę. 28-ąją minutę pranašumą padidino Erlingas Haalandas, o pačioje kėlinio pabaigoje savo antrąjį tikslų smūgį atliko J. Sancho. Prie pastarųjų dviejų įvarčių tiesiogiai prisidėjo Marco Reusas.

71-ąją minutę „Leipzig“ sušvelnino atsilikimą, tačiau 88-ąją minutę „Borussia“ kalė paskutinę vinį į varžovų karstą – antrasis E. Haalando įvartis ir pergalė 4:1.