2021.05.13 23:20

Ispanijoje – rezultatyvus Giedraičio pasirodymas ir „Baskonia“ pergalė

LRT.lt2021.05.13 23:20

Vitorijos „Baskonia“ (23-10) su Roku Giedraičiu priešakyje grįžo į pergalių kelią Ispanijos pirmenybėse.

Baskų komanda išvykoje 81:63 (29:9, 9:23, 14:9, 29:22) nugalėjo kitą savo regiono komandą – San Sebastiano „Gipuzkoa“ (7-27).

„Baskonia“ po 33 sužaistų rungtynių Ispanijoje užima penktąją vietą. Į atkrintamąsias patenka aštuonios pirmajame aštuntuke esančios komandos.

R. Giedraitis savo komandoje buvo vienas rezultatyviausių. Jis per 34 minutes pelnė 17 taškų (3/4 dvit., 3/5 trit., 2/4 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 20 naudingumo balų.

Tadas Sedekerskis, žaidęs 27 minutes, nugalėtojams pridėjo 7 taškus (3/4 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir taip pat surinko 20 naudingumo balų.

„Gipuzkoa“: Viny Okouo 14, Jamesas Dee 13, Dino Radončičius 12, Janas Spanas 11.

„Baskonia“: Achille Polonara 23, Rokas Giedraitis 17, Pierria Henry 14.