Sportas

2016.06.23 15:26

„Barcelona“ klubas, kviečiantis Š. Jasikevičių, rengiasi permainoms

15min.lt 2016.06.23 15:26

Barselona dar nepristato Šarūno Jasikevičiaus kaip naujojo vyriausiojo komandos trenerio. Nors kai kurie Ispanijos žiniasklaidos šaltiniai lietuvio derybose su „Barcelona“ jau padėjo tašką, patys klubo vadovai to dar nepatvirtina. Bet viena akivaizdu – Barselonoje bręsta didžiulės permainos.

Antrus metus be jokio reikšmingesnio titulo, išskyrus Ispanijos supertaurę, likęs Katalonijos pasididžiavimas turės naują generalinį direktorių. Iš pareigų traukiasi klubo vadovas Joanas Creusas.

Aštuonerius metus Barselonoje praleidusį direktorių greičiausiai pakeis jo asistentu dirbęs Rodrigo de la Fuente. Skelbiama, kad nors dar turi kontraktą, 8,5 metų „Barcelona“ treniravęs Xavi Pascualis taip pat trauksis.

„Viskas paaiškės po kelių dienų. Tačiau turiu kontraktą dar metams“, – skyrybų su „Barca“ nepatvirtino X. Pascualis. Būtent Š. Jasikevičius jau kai kurių žiniasklaidos priemonių „paskirtas“ naujuoju „Barcelona“ vedliu. Kaip faktą šią žinią konstatuoja ne tik pirminis šaltinis „Euro Hoops“, bet ir ketvirtadienio popietę prabilęs Madrido dienraštis „AS“, kantriai iki tol neskelbęs žinių. Esą sutartis sudaryta dviems metams, su galimybe ją pratęsti dar sezonui. Kataloniški Sport.es ir „Mundo Deportivo“ remiasi „Euro Hoops“ žurnalisto iš Graikijos informacija.