Sportas

2016.06.22 14:23

Ispanijos rinktinės treneris: patekome ne į norimą kelią

eurofootball.lt2016.06.22 14:23

„Futbolininkai sėdėjo tyloje. Nesame tame kelyje, kokio norėjome“, – tokiais žodžiais vieną didžiausių EURO 2016 čempionato staigmenų įrėmino Ispanijos rinktinės treneris Vicente del Bosque.

Ispanijos rinktinė antradienį paskutinėse D grupės rungtynėse gavo antausį, kurio nepamirš labai ilgai. Titulą ginanti Ispanijos rinktinė Europos čempionatuose nebuvo pralaimėjusi 15 rungtynių iš eilės, bet „La Roja“ sutiko kovingą Kroatiją ir turėjo nuleisti galvą.

Kroatija po Ivano Perisičiaus smūgio 87 minutę Ispaniją nugalėjo 2:1 ir užėmė pirmąją grupės vietą.

Ispanams šis pralaimėjimas lėmė aštuntfinalio susitikimą su Italija, kurią 2012 metų Europos futbolo čempionato finale sutriuškino 4:0.

„Mums nepatiko pralaimėti. Kontroliavome rungtynes. Neketinu pabrėžtinai ginti mūsų pasirodymo, bet manau, kad sužaidėme gerai. Nelaikėme kamuolio taip, kaip turėjome ir nebuvome pasirengę kontratakoms. Bet vis dar esame turnyre, nors patekome ne į norimą kelią. Dabar belieka atsitiesti“, – sakė V. Del Bosque.

Šiose rungtynėse Sergio Ramosas nerealizavo 11 metrų baudinio. Paskutinį kartą Europos čempionate ispanai pralaimėjo 2004 metais Portugalijai.

„Esame aštuntfinalyje, nors žaisime su rimtesniu varžovu nei tikėjomės. Turime pasimokyti iš pralaimėjimo, kad taip daugiau nenutiktų, – kalbėjo S. Ramosas. – Pradžioje dominavome, turėjome progų ir ėjome į priekį, bet paleidome juos nuo kabliuko. Turėjome puikią progą, nes mušėme baudinį. Per vieną jų greitą ataką mums tiesiog nepasisekė ir praleidome.“

Visiškai kitokios nuotaikos buvo kroatų treneris Ante Cacičius.

„Ši komanda – kaip ir mūsų tauta. Futbolininkai parodė, kaip kovoti ir elgtis. Norėjau žaisti rungtynes su šviežiais žaidėjais. Tai – didelis pasiekimas. Dabar galėsime gerokai labiau pasitikėti savimi“, – sakė A. Cacičius.

Trenerio minėtą pasitikėjimą iškart pademonstravo lemiamo įvarčio autorius I. Perisičius: „Kovojome iki paskutinės minutės. Tokia mūsų komandos dvasia. Dabar galime eiti toli ir jeigu žaisime taip, kaip žaidėme dabar, galime pasiekti pačią pabaigą.“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt