2021.05.11 07:10

„Grizzlies“ su Valančiūnu priešakyje įšoko į atkrintamųjų varžybų traukinį

LRT.lt2021.05.11 07:10

Memfio „Grizzlies“ (35-33) su Jonu Valančiūnu priešakyje iškovojo antrąją pergalę paeiliui ir užsitikrino vietą atkrintamosiose. „Grizliai“ savo arenoje 115:110 (36:31, 35:28, 15:29, 29:22) palaužė Naujojo Orleano „Pelicans“ (31-38).

J. Valančiūnas buvo antras rezultatyviausias žaidėjas savo komandoje. Beveik 28 minutes ant parketo praleidęs lietuvis surinko 20 taškų (9/12 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 5 metimus.

Vidurio puolėjui tai buvo 47-asisis dvigubas dublis šiame NBA sezone.

Dvikovoje su „Pelicans“ Memfio ekipa iniciatyvą perėmė nuo rungtynių pradžios. „Grizzlies“ po dviejų kėlinių turėjo 12 taškų pranašumą, tačiau „Pelcans“ trečiajame ketvirtyje sugebėjo persveti rezultatą savo naudai – 88:86. Visgi šeimininkai ketvirtajame kėlinyje įjungė aukštesnę pavarą, susigrąžino persvarą ir džiaugėsi pergale.

Prie jos solidžiai prisidėjo Dillonas Brooksas, įmetęs 23 taškus ir atkovojęs 4 kamuolius.

Varžovų gretose rezultatyviausiai pasirodė Nickeilas Alexanderis-Walkeris, kuris savo sąskaitą papildė 18 taškų.

Vakarų konferencijoje „Grizzlies“ krepšininkai žygiuoja devinti, o „Pelicans“ – 11-i. Žemiau dešimtos vietos Memfio komanda jau nebenukris, todėl po reguliariojo sezono tęs kovas atkrintamosiose varžybose.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 23, Jonas Valančiūnas 20 (11 atk. kam., 5 blok.), Kyle`as Andersonas 14 (4 blok.), Ja Morantas (12 rez. perd.), Jarenas Jacksonas (7 atk. kam., 4 blok.) po 12.

„Pelicans“: Nickeilas Alexanderis-Walkeris 18 (6 rez. perd.), Guillermo Hernangomezas 15 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Jamesas Johnsonas, Jaxsonas Hayesas po 13, Lonzo Ballas (8 atk. kam., 2 blok.), Naji Marshallas (11 atk. kam.) po 12.