2021.05.11 06:46

Fantastišką pasirodymą surengęs Sabonis atvedė „Pacers“ į pergalę Klivlande

LRT.lt2021.05.11 06:46

Domanto Sabonio vedama Indianos „Pacers“ (32-36) šventė itin svarbią pergalę kovoje dėl patekimo į atkrintamąsias.

Po krepšiu dominavusio lietuvio komanda išvykoje 111:102 (27:28, 26:32, 26:17, 32:25) nugalėjo Klivlando „Cavaliers“ (21-48).

„Pacers“ ekipa po pergalės Rytų konferencijoje pakilo į devintąją vietą. Ją nuo aštuntos vietos, kurią užima Šarlotės „Hornets“, skiria viena pergalė.

D. Sabonis šiame mače buvo arti trigubo dublio. Jis per 38 minutes įmetė 21 tašką (7/12 dvit., 1/3 trit., 4/6 baud.), atkovojo 20 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 4 metimus.

4 blokai – asmeninis D. Sabonio rekordas NBA pirmenybėse.

„Pacers“ Klivlande po dviejų kėlinių turėjo 7 taškų deficitą (53:60), tačiau trečiojo ketvirčio pabaigoje persvėrė rezultatą savo naudai, o ketvirtajame kėlinyje pranašumą įtvirtinto ir pasiekė pergalę.

Daugiausiai problemų Indianos ekipai kėlė Collinas Sextonas, surinkęs 25 taškus ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus.

„Cavaliers“: Collinas Sextonas 25 (5 atk. kam., 8 rez. perd.), Isaacas Okoro 22 (10 atk. kam), Deanas Wade`as 19, Jarrettas Allenas 12 (9 atk. kam.).

„Pacers“: Kelanas Martinas 25 (7 atk. kam.), Domantas Sabonis 21 (20 atk. kam., 9 rez. perd., 4 blok.), Carisas LeVertas 20 (10 rez. perd.), Dougas McDermottas 13, Justinas Holiday 11, T.J. McConnellas 10.