Naujienų srautas

Sportas2016.06.21 13:59

Palaikyti Domanto NBA naujokų biržoje renkasi visi Saboniai

DELFI.lt 2016.06.21 13:59

Lietuvos krepšinio viltis Domantas Sabonis NBA naujokų biržos naktį Brukline nebus vienišas – palaikyti saviškio į JAV renkasi gausios Sabonių šeimos gretos.

Birželio 23-iosios naktį Brukline vyksiančioje NBA naujokų biržos ceremonijoje D. Sabonis jaus tvirtą užnugarį. Palaikyti 20-mečio vaikino, kuriam analitikai žada itin aukštą šaukimą, JAV renkasi jo šeimos nariai.

Kartu su Domantu už Atlanto jau yra abu jo vyresnieji broliai – Žygimantas ir Tautvydas bei jaunesnioji sesuo Aušrinė.

Visi „saboniukai“ jau atskrido į Niujorką, o nuotaikinga šeimos nuotaika socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo T. Sabonis.

Artimiausiu metu Sabonių gretos Niujorke bus dar didesnės. Į JAV palaikyti savo sūnaus skrenda ir garsusis jo tėtis – Lietuvos krepšinio legenda ir šalies krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis su žmona Ingrida.

Taigi, išskirtiniame „žaliajame kambaryje“, į kurį per naujokų biržos ceremoniją yra pakviestas ir Domantas, lietuvis nebus vienas – kartu su juo renginį stebės ir saviškį palaikys visa Sabonių šeima.

Į vadinamąjį „žaliąjį kambarį“ NBA lyga kiekvienais metais kviečia 14 žaidėjų, kurių galimybės būti pašauktiems aukštais numeriais vertinamos geriausiai.

D. Saboniui ESPN prognozuoja 9-ąjį šaukimą, kuris priklauso Toronto „Raptors“ klubui. Jeigu lietuvį iš tikrųjų pašauks kanadiečiai, ateinančiais metais NBA lygoje D. Sabonis rungtyniaus vienoje komandoje kartu su kitu tėvynainiu Jonu Valančiūnu.

T. Sabonis į JAV išvyko beveik prieš mėnesį ir laiką leido su NBA klubų peržiūrose dalyvavusiu savo broliu. Laisvalaikiu Saboniai mėgavosi keliaudami po JAV. Kai kurios jų laisvalaikio akimirkos yra įamžintos Tautvydo nuotraukose „Instagram“ puslapyje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi