2021.05.10 07:11

Puikiai žaidęs Ignas Brazdeikis pagerino savo NBA rezultatyvumo rekordą

LRT.lt2021.05.10 07:11

Puikiai žaidęs Ignas Brazdeikis pagerino savo NBA rezultatyvumo rekordą, tačiau tai nuo pralaimjimo neišgelbėjo.

Lietuvio atstovaujamas Orlando „Magic“ (21-47) klubas savo aikštėje 96:128 (19:34, 25:40, 25:33, 27:21) turėjo pripažinti Minesotos „Timberwolves“ (21-47) krepšininkų pranašumą.

I. Brazdeikis buvo vienas iš rezultatyviausių „Magic“ gretose ir per 35 žaidimo minutes įmetė 16 taškų (6/8 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud. met.). Jis taip pat dar atkovojo 6 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.\

Iki šių rungtynių lietuvis daugiausiai buvo pasižymėjęs 14 taškų.

„Magic“ šią dvikovą pradėjo labai prastai ir leido varžovams dar pirmajame kėlinyje įgyti dviženklę persvarą. „Timberwolves“ toliau rungtynėse nemažino apsukų ir iki pertraukos jau pirmavo 74:44.

Antroje mačo dalyje svečiai leido sau atsipalaiduoti, tačiau išlaikė triuškinamą persavarą.

„Magic“: R.J. Hamptonas 19, Dwayne`as Baconas 18, Ignas Brazdeikis 16, Moritzas Wagneris ir Cole`as Anthony po 11 taškų.

„Timberwolves“: D`Angelo Russellas ir Karlas-Anthony Townsas po 27, Ricky Rubio 18, Anthony Edwardsas 16 taškų.