2021.05.09 23:56

Su „Sevilla“ vos neprisižaidęs „Real“ turėjo tenkintis lygiosiomis

LRT.lt2021.05.09 23:56

Po dramatiškos kovos „Sevilla“ ir Madrido „Real“ ekipų susitikimas baigėsi taikiai – 2:2.

12-ą minutę kamuolį į vartus pasiuntė Karimas Benzema, tačiau „Real“ futbolininkų džiaugsmą greitai nutraukė arbitras – po VAR sistemos peržiūros įvartis buvo neįskaitytas.

Labai greitai įskaitytą įvartį pelnė „Sevilla“ futbolininkai – 22-ą minutę kamuolį į „Real“ vartus pasiuntė Fernando ir išvedė ekipą į priekį.

Atkutę „Real“ futbolininkai antroje rungtynių pusėje netruko išlyginti rezultatą. Po keitimo į aikštę žengęs Marco Asensio neužtruko ir 67-ą minutę pelnė rezultatą išlyginantį įvartį.

Tačiau 77-ą minutę padėtį sau komplikavosi patys „Real“ futbolininkai – po žaidimo ranka 11 metrų baudinys buvo skirtas „Sevilla“ ekipai, o jį realizavęs Ivanas Rakitičius vėl išvedė „Sevilla“ į priekį.

Kai atrodė, kad rungtynės jau nulemtos, ir vėl prabilo „Real“ – 94-ą minutę per teisėjo pridėtą laiką įvartį pelnė Edenas Hazardas ir išlygino rezultatą.

Po lygiųjų vos tašką užsidirbusi „Real“ ekipa nepasinaudojo proga pavyti Madrido „Atletico“ ir su 75 taškais lieka antroje turnyrinės lentelės vietoje. Tiek „Barcelona“, tiek „Real“ nuo „Atletico“ skiria vos du taškai.