2021.05.10 00:05

PSG lygiosiomis baigė susitikimą su „Rennes“

LRT.lt2021.05.10 00:05

Paryžiaus „Saint-Germain“ ir „Rennes“ ekipos išsiskirstė taikiai – 1:1.

Neseniai naują sutartį su PSG pasirašęs Neymaras pirmosios rungtynių dalies pabaigoje išvedė savo ekipą į priekį – besibaigiant rungtynių arbitro pridėtam laikui realizavo 11 metrų baudinį.

Tačiau pasiduoti neketinusi „Rennes“ ekipa išlygino rezultatą – 71-ą minutę pasižymėjo Sehrou Giurassy.

Tiesa, situacija PSG galėjo būti ir blogesnė – 88-ą minutę raudoną kortelę užsidirbo Presnelis Kimpembe ir Paryžiaus ekipa liko rungtyniauti dešimtyje.

PSG turnyrinėje lentelėje lieka antroje vietoje ir nuo „Lille“ ekipos atsilieka 3 taškais.

Kitose rungtynėse pergalę minimaliu rezultatu 1:0 (20-ą minutę įvartį pelnė Eliotas Matazo) prieš „Reims“ ekipą pasiekė „Monaco“ ir pakilo į trečią turnyrinės lentelės vietą.