2021.05.09 23:03

Lietuvių Ispanijoje atstovaujamų ekipų rezultatai išsiskyrė

LRT.lt2021.05.09 23:03

Sekmadienį Ispanijos krepšinio lygoje pasirodė trys lietuvių atstovaujamos ekipos.

„Obradoiro CAB“ (12-22) ekipa 94:83 (25:19, 19:18, 23:26, 27:20) įveikė Madrido „Estudiantes“ (9-26).

Laurynas Birutis šiose rungtynėse nežaidė, o Laurynas Beliauskas „Obradoiro CAB“ komandoje per 9 minutes taškais nepasižymėjo, prametė vieną mestą metimą ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Kitose rungtynėse Las Palmo „Gran Canaria“ (15-18) ekipa 81:86 (17:21, 16:19, 18:15, 30:31) nusileido Andoros „Morabanc“ (14-18).

Tomas Dimša Las Palmo ekipai šiose rungtynėse per 20 minučių pelnė 7 (0/3 dvit., 2/3 trit., 1/2 baud. met.) taškus, atkovojo 2 kamuolius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

Saulius Kulvietis nugalėtojams per 2 minutes taškų nepridėjo, atkovojo vieną kamuolį ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

Las Palmo ekipa vis dar kovoja dėl vietos atkrintamosiose varžybose – nuo 8 vietoje esančios Manresos BAXI ją skiria vos viena pergalė, o „Gran Canaria“ ekipa yra sužaidusi ir dviem rungtynėmis mažiau.