Sportas

2021.05.09 20:38

Kovoje dėl Čempionų lygos – skaudus „West Ham“ pralaimėjimas

„West Brom“ kitą sezoną nebežais „Premier“ lygoje, atnaujinta 22.55
LRT.lt2021.05.09 20:38

Dėl patekimo į Čempionų lygą vis dar kovojanti „West Ham United“ ekipa patyrė skaudų pralaimėjimą 0:1 prieš Liverpulio „Everton“ futbolininkus.

Vienintelis įvartis šiose rungtynėse į „West Ham“ vartus krito rungtynių pirmoje dalyje. 24-ą minutę kamuolį į vartus pasiuntė Domincas Calvertas-Lewinas.

„West Ham“ ekipa nors ir kontraliavo kamuolį didžiąją rungtynių laiko dalį ir atliko daugiau smūgių link vartų, tačiau į vartų plotą smūgiavo vos vieną kartą, o „Everton“ tai darė tris kartus ir vienas iš jų buvo sėkmingas.

Norėdama patekti į Čempionų lygą „West Ham“ ekipa turi patekti į turnyrinės lentelės pirmąjį ketvertą, tačiau nuo 4-oje vietoje esančios „Leicester City“ ekipos atsilieka 5 taškais, o į nugarą „West Ham“ ekipai su 57 taškais alsuoja „Liverpool“ ekipa, kuri yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau.

„Everton“ ekipa su 55 taškais šiuo metu yra 8-oje vietoje ir vis dar išsaugo mažas viltis prasibrauti į pirmąjį ketvertuką, tačiau vis dar rimtai gali pasigrumti dėl patekimo į Europos lygą.

„Everton“ pergalė užtikrino „Manchester United“ vietą tarp keturių stipriausių komandų ir patekimą į Čempionų lygą.

Kitose rungtynėse Londono „Arsenal“ futbolininkai 3:1 susitvarkė su „West Bromwich Albion“, kurie kitame sezone nebepasirodys „Premier“ lygoje ir startuos „Championship“ pirmenybėse.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.